Polska – Belgia – Typy bukmacherskie 14 czerwca (wtorek)

W czwartej kolejce Ligi Narodów Biało-Czerwoni na PGE Narodowym w Warszawie zmierzą się z reprezentacją Belgii. Początek wtorkowego spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Liga Narodów: Belgia - Holandia (typy i kursy bukmacherskie)
Polska – Belgia – Typy bukmacherskie 14 czerwca (wtorek)

Polska vs Belgia. Typ i Analiza

Reprezentacja Czesława Michniewicza wygrała pierwsze spotkania z Walią 2-1. Natomiast w dwóch pozostałych meczach Ligi Narodów zainkasowała jeden punkt. Najbardziej była dotkliwa porażka z Belgią gdzie w Brukseli przegrała aż 1-6.

Ostatni wyjazdowy remis z Holandią 2-2 pokazał, że Biało-Czerwoni są nieobliczalni. Mimo braku Roberta Lewandowskiego jak widać w Rotterdamie napsuli Pomarańczowym sporo krwi.

Czy we wtorek podopieczni Czesława Michniewicza zrewanżują się Czerwonym Diabłom? dobre pytanie. Biorąc pod uwagę fakt, że Belgia przystąpi do tego spotkania osłabiona brakiem kluczowych ofensywnych piłkarzy, to wszystko jest możliwe.

Niemniej w dalszym ciągu przez bukmacherów jest faworytem co nie powinno dziwić. Zwłaszcza że Biało-Czerwoni prezentują się niepewnie.

W związku z tym uważam, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 2,5 gola. Ponieważ obie reprezentacje mimo wszystko mają duży potencjał ofensywny. Dlatego niewykluczone, że będziemy świadkami niejednego gola.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 2.05 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska – Belgia – Typy bukmacherskie 14 czerwca (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie