Polska – Chile – Typy bukmacherskie 16 listopada (środa)

Przed czwartkowym wylotem do Kataru podopiecznych Czesława Michniewicza przetestują Chilijczycy którzy przez bukmacherów skazani są na porażkę. Moim zdaniem napsują jednak Biało-Czerwonym sporo krwi. Zapraszam do analizy.

Polska - Chile - Typy bukmacherskie 16 listopada (środa)
Polska – Chile – Typy bukmacherskie 16 listopada (środa)

Polska vs Chile. Typ i Analiza

Polska sklasyfikowana jest na dwudziestym szóstym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast reprezentacja Chile plasuje się na miejscu dwudziestym dziewiątym.

Większe szanse na zwycięstwo bukmacherzy dają Biało-Czerwonym chociażby z uwagi na fakt, że Chilijczycy są pod formą, gdyż w siedmiu ostatnich meczach nie zaznali smaku zwycięstwa. Większość spotkań przegrali.

Kolejnym powodem jest własna publiczność. Teoretycznie na stadionie Legii Warszawa Robert Lewandowski i spółka powinni mieć więcej do powiedzenia. Chociaż ich ostatnie wyniki w Lidze Narodów dają sporo do myślenia.

W sześciu grach odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa. Na zakończenie rozgrywek na Cardiff City Stadium pokonali Walię 1-0. Nie zmienia to jednak faktu, że w Lidze Narodów Biało-Czerwoni pozostawili po sobie złe wrażenie.

Fakt faktem, Chilijczycy nie awansowali na Mundial, a ich ostatnie wyniki świadczą o złej formie (ostatnie dwa mecze Katar 2-2, porażka z Maroko 0-2). Ale jest to reprezentacja która potrafi sobie stwarzać sytuacje bramkowe, przez co w środę może zaskoczyć nieszczelną defensywę reprezentacji Polski.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.42 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska – Chile – Typy bukmacherskie 16 listopada (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie