Polska Hokej Liga: GKS Tychy – GKS Katowice (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi hokeiści GKS-u Tychy podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Polska Hokej Liga: GKS Tychy - GKS Katowice. Typy bukmacherskie
Polska Hokej Liga: GKS Tychy – GKS Katowice. Typy bukmacherskie

Polska Hokej Liga: GKS Tychy – GKS Katowice. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu w sezonie zasadniczym wygrywali dwukrotnie z hokeistami GKS-u Katowice przed swoimi kibicami. Obecnie w rywalizacji jest 1-1. Gospodarze liczą zatem na kolejne zwycięstwo.

Hokeiści z Katowic nie są jednak na straconej pozycji. Gospodarze mają bowiem swoje problemy. Ich największą bolączką są kary. W dwumeczu zaliczyli ich, aż 33 min. Z kolei rywale mieli ich tylko 12 min.

Hokeiści GKS-u Katowice w ostatnim meczu dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak ostatecznie przegrali 2:3. Nie trudno się im dziwić, że po sobotnim meczu byli mocno zirytowani.

Tworzą sobie oni sporo sytuacji, jednak są bardzo nieskuteczni. W dwóch ostatnich meczach dochodzili do niezłych sytuacji, ale zamiast uderzyć na bramkę, często przekombinowali.

Tyszanie wygrali w „Satelicie”, co było jednak zaskoczeniem. Teraz to hokeiści GKS-u Katowice będą chcieli się zrewanżować i wygrać na ich tafli. Rywalizacja pomiędzy tymi drużynami jest zacięta. Możemy spodziewać się zatem dobrego pojedynku i kilku trafień.

MeczTypKursBukmacher
GKS Tychy – GKS Katowice+4,51,75Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska Hokej Liga: GKS Tychy – GKS Katowice (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie