Polska – Holandia – Typy bukmacherskie 18 listopada (środa)

Po ostatniej porażce z Włochami czarne chmury zebrały się nad głową Jerzego Brzęczka. W środę jego drużyna w ramach szóstej kolejki Ligi Narodów podejmować będzie Holandię. Ewentualna porażka może oznaczać dla niego pożegnanie z reprezentacją Polski.

Typy Dnia – 18 listopada (środa)

Polska vs Holandia. Typ i Analiza

Niestety takiego scenariusza nie można wykluczać, gdyż ostatni mecz Biało-Czerwonych z Italią najlepiej pozostawić bez komentarza, jednym słowem zaprezentowali się katastrofalnie, poniżej oczekiwań swoich kibiców.

W pierwszej kolejce Ligi Narodów jak wiadomo przegraliśmy w Amsterdamie z Holandią 0-1. Chciałoby się powiedzieć, po wyrównanym meczu, a było całkiem inaczej, 4 września przypominaliśmy takie San Marino.

Dowód? w ciągu 90. minut stworzyliśmy sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe. Mimo to uważam, że przed środowym rewanżem na stadionie Śląskim w Chorzowie możemy być optymistami, ponieważ w Polsce mamy swoim przeciwnikom zdecydowanie więcej do powiedzenia.

Na szczęście w środę gramy u siebie. Wcześniejsze zwycięstwa z Ukrainą 2-0 i Bośnią 3-0 świadczą o tym, że w Polsce jesteśmy mocniejsi, czego dowodem jest także wysokie zwycięstwo z Finlandią 5-1. Dlatego nie powinien was dziwić mój typ na to spotkanie, czyli podopieczni Jerzego Brzęczka strzelą co najmniej jednego gola.

Jest to najlepsze rozwiązanie na to spotkanie, zwłaszcza że Holendrzy w trzech ostatnich meczach nie zachowali czystego konta bramkowego. Dowód? zremisowali z Włochami 1-1, Hiszpanią 1-1, a ostatnio wygrali z Bośnią 3-1.

Typ: Polska strzeli gola

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Polska – Holandia – Typy bukmacherskie 18 listopada (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie