Polska – Holandia – Typy bukmacherskie 22 września (czwartek)

Z dziesięciu czwartkowych spotkań piątej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów dla polskich kibiców najciekawiej będzie na PGE Narodowym w Warszawie gdzie Biało-Czerwoni podejmować będą reprezentację Holandii. Zapraszam do analizy. 

Szkocja - Ukraina: typy i kursy bukmacherskie [21.09.22]
Polska – Holandia – Typy bukmacherskie 22 września (czwartek)

Biało Czerwoni vs Pomarańczowi w 5. kolejce Ligi Narodów

Robert Lewandowski i spółka zrobią w czwartek wszystko, aby się przełamać, gdyż trzy ostatnie mecze Ligi Narodów zakończyli bez zwycięstwa.

W ostatnim meczu z Belgią nie udało im się zdobyć żadnego punktu, mimo że spotkanie rozgrywane było w Warszawie. Wcześniej Polska zremisowała z Holandią 2-2, oraz w Brukseli została rozbita przez Belgię 1-6.

Jak więc widać, ostatnich spotkań Biało-Czerwoni za dobrze nie wspominają. W czwartek faworytem są Pomarańczowi co nie znaczy, że będzie to dla nich łatwa przeprawa.

Nie od dziś wiadomo, że obie reprezentacje mają dużo jakości w ofensywie. Natomiast formacja defensywna nieco kuleje o czym najlepiej świadczą ostatnie wyniki.

Holandia nie zachowała w ostatnich meczach czystego konta bramkowego. W ostatniej kolejce wygrała z Walią 3-2. Dwa gole straciła także w meczu z Polską. Historie lubią się powtarzać. W Warszawie możemy być świadkami pięknego widowiska.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.85 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska – Holandia – Typy bukmacherskie 22 września (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie