Polska – Reszta Świata: Spotkanie towarzyskie ( Typy)

Dzisiaj w Bydgoszczy przy ulicy Sportowej 2, odbędzie się spotkanie Polskiej reprezentacji na żuzlu z ekipą Reszty Świata. Jednym z typów na to spotkaie jest Polska (-8,5) @1,55 fortuna.

żużel typy dnia


Polacy meldują się w Bydgoszczy w mocnym składzie z liderami Zmarzlikiem i Janowskim i myślę że do tego grona można zaliczyć Janusza Kołodzieja który początek roku ma kosmiczny. Dużo by nie brakowało i Koldiego zabrakłoby w Bydgoszczy. Zastepuję Dominika Kuberę który jest kontuzjowany.

Nie rozumiem dwóch nazwisk w składzie Patryka Dudka i Pawła Przedpełskiego. Zawodników Apatora to trzecie zawody pod rząd w sobotę w GP pojechali miernie. Wczoraj w lize u siebie też się męczyli z Lublinem. Obaj są bez formy. i Dlatego koejnym typem na te zawody jest under punktowy Patryka rano była linia 8,5 , jeszcze 7,5 do złapania po lepszym kursie 1,84 w fortuna.

Dudek jezdzi w parze z Kołodziejem a po wymianie ze Zmarzlikiem. Jedyna szansa na zrobienie tego overa to że pojedzie w biegu 13 nominowanym gdzie jadą najsłabsi i go wygra. Uważam jednak że 5-6 pkt to góra co dzisiaj zdobędzie w Bydgoszczy.

Zawodnicy Reszty Świata zmontowali silną ekipę na dzisiejsze zawody, Nie ma Madsena, jest Pedersen Doyle i Lindgren, doparowi Bellego i Bjerre, obaj znają wyśmienicie tor w Bydgoszczy. Bellego jeszcze w poprzednim sezonie rezprezentował Gryfów. Bjerre to tegoroczny zawodnik Poloni. Na juniorce bardzo obiecujący Łotysz Gust, który powinien toczyć ciekawe pojedynki z Wiktorem Przyjemskim.

Starcie w Bydgoszczy zapowiada się ciekawie myslę jednak że Polacy wygrają 50-40. Ostatni towarzyski mecz Polacy rozegrali blisko dwa lata temu z Rosją gdzie przegrali 38-52. Czas aby stadion Poloni był Naszym sprzymierzeńcem.

Typy:

Janowski over 10,5 @1,70 STS
Dudek under 7,5 @1,84 fortuna
Bellego over 5,5 @1,57 fortuna
Polska (-8,5) @1,55 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska – Reszta Świata: Spotkanie towarzyskie ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie