We wtorek 19 listopada odbędą się ostatnie mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy 2020, w tym podopieczni Jerzego Brzęczka na PGE Narodowym w Warszawie podejmować będą Słowenię. Transmisja w Polsat Sport TVP 1 i TVP Sport.

Typy Dnia – 19 listopada (wtorek)

Eliminacje Euro 2020: Polska vs Słowenia. Typ i Analiza

Dla Łukasza Piszczka będzie to pożegnanie z kadrą, czyli ostatni mecz w barwach reprezentacji Polski. Możemy więc spodziewać się jednego, że jeden z najlepszych obrońców Świata w ten wyjątkowy dzień z pewnością będzie chciał wypaść jak najlepiej tak, by Biało-Czerwoni zakończyli mecz bez straty gola.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak wiadomo już wcześniej zapewnili sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, niemniej należy spodziewać się walki z ich strony do ostatniej sekundy spotkania, w końcu grać będą przed własną publicznością.

Widać, że Polacy mimo awansu dalej chcą zdobywać punkty, rozgrywać dobre mecze i potwierdzić, że są najlepszą drużyną w grupie G. Po ostatnim zwycięstwie nad Izraelem zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.

Podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrali bardzo dobre zawody przeciwko tej reprezentacji gdzie w Jerozolimie wygrali 2-1. Co prawda końcówka meczu w ich wykonaniu nie była najlepsza, zrobiło się dość nerwowo i niepotrzebnie stracili bramkę. Niemniej pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i trzeba przyznać wygrali zasłużenie.

Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Biało-Czerwonych, wcześniej wygrali z Macedonią Północną 2-0 i pokonali Łotwę 3-0. W najbliższym meczu niestety znów nie zobaczymy Macieja Rybusa który nie jest w stu procentach zdrowy fizycznie. Mimo to moim zdaniem Polska wygra ostatnie spotkanie eliminacyjne, dlatego stawiam na jej zwycięstwo po kursie 1.70 w Fortunie.

Słowenia zajmuje trzecie miejsce, w meczach wyjazdowych prezentuje się słabo o czym świadczy ten bilans spotkań 1-1-2. Między innymi przegrała z Macedonią Północną 1-2. Natomiast ostatnio przed własną publicznością skromnie wygrała z bardzo słabą Łotwą 1-0 na dodatek po bramce samobójczej. Polska w tych eliminacjach przegrała zaledwie jeden mecz, z kim? na wyjeździe ze Słowenią 0-2. Jak więc widać, będzie chciała się zrewanżować i wygrać. Po ostatnim meczu z Izraelem powinniśmy być dobrej myśli.

Typ: 1