Poniedziałkowy Farciarz. Fortuna daje 50 PLN zwrotu!

Jeden mecz nie wszedł na początku nowego tygodnia? U bukmachera Fortuna można w każdy poniedziałek odebrać 50 PLN premii. Tak działa Poniedziałkowy Farciarz!

Poniedziałkowy Farciarz. Fortuna daje 50 PLN zwrotu!
Poniedziałkowy Farciarz. Fortuna daje 50 PLN zwrotu!

Fortuna – granie bez ryzyka w poniedziałki

Nikt nie lubi rozpoczynać nowego tygodnia od przegranej u bukmachera. To może zniechęcić do dalszego obstawiania w kolejne dni, a przecież dopiero od środy zaczynają się największe emocje. Na szczęście, jeden błąd w Fortunie nie oznacza już teraz straty wszystkich postawionych pieniędzy.

Bukmacher Fortuna przygotował ofertę specjalną o nazwie Poniedziałkowy Farciarz, w ramach której można otrzymać zwrot stawki w wysokości 50 PLN. Bonusy przyznawane są w każdy poniedziałek sierpnia – aż do 30. dnia tego miesiąca!

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Jeżeli ktoś chce skorzystać z opisywanej akcji specjalnej, musi posiadać zarejestrowane darmowe konto na www.eFortuna.pl. Założyć je można dosłownie w kilka chwil. Dodatkowo, do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE„. Pakiet powitalny pozwala na zdobycie nawet ponad 2600 PLN na start, w tym 20 PLN bez depozytu!

Poniedziałkowy Farciarz – jak otrzymać zwrot 50 PLN?

Fortuna aplikacja również jest w tym przypadku brana pod uwagę. Oznacza to, iż kupon kwalifikacyjny zagrać można nie tylko w sposób tradycyjny, ale także za pomocą smartfona czy tabletu, w którym jest zainstalowany program od bukmachera. Pobrać go można całkowicie za darmo. Oprócz apki zalicza się tutaj także aktywność na stronie www – także tej przenośnej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Wiadomo już, gdzie można obstawiać, by zakwalifikować się do promocji. Teraz pozostaje już tylko znalezienie odpowiedzi, jakie zakłady są w tym przypadku brane pod uwagę:

  • stawka minimum 50 PLN brutto
  • co najmniej 4 typy na kuponie
  • tylko i wyłącznie oferta live!
  • MAXIKOMBI się nie kwalifikuje

Tylko w sytuacji, gdy jeden typ na kuponie okaże się nietrafiony następuje wypłata bonusowych środków. Premia jako zwrot jest przyznawana w formie punktów FKP, które można wymienić na obstawanie zakładów.

Jakie typy bukmacherskie grać?

W tę środę, czyli 4 sierpnia, najciekawiej zapowiada się dla polskich kibiców pojedynek Dinamo – Legia. W naszym portalu są już dostępne propozycje typerskie na ten mecz. Jakie pewniaki warto zagrać, które typy mają duże szanse powodzenia?

Przypominamy, że cały czas można odebrać w Etoto cashback bez obrotu. To szansa na zdobycie aż 1000 PLN jako zwrot od przegranej w pierwszym kuponie. Do odebrania jest 50% zagranej stawki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Poniedziałkowy Farciarz. Fortuna daje 50 PLN zwrotu! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie