Portugalia – Francja – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa)

Dla polskich kibiców najważniejszym środowym wydarzeniem będzie potyczka Szwecji z Polską. Poza tym największym szlagierem trzeciej kolejki Euro 2020 będzie pojedynek Portugalii z Francją. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport.

Real Sociedad - Atletico Madryt. Typy dnia - 22 grudnia (wtorek)
Typy Dnia – 23 czerwca (środa)

Portugalia vs Francja. Typ i Analiza

Jak więc widać, emocji w środę nie zabraknie. Mam nadzieję, że gorąco będzie także w Budapeszcie gdzie aktualni mistrzowie Europy zmierzą się z mistrzami Świata. Trójkolorowi mają już zapewniony udział w fazie pucharowej.

Natomiast Portugalczycy z dorobkiem trzech punktów zajmują trzecie miejsce w grupie, czując na plecach oddech Węgrów którzy mają jeden punkt na koncie. Jest to więc dla nich bardzo ważne spotkanie. Po ostatniej porażce z Niemcami 2-4 nie czują się najlepiej.

Mistrzowie Europy słabo się bronili. Już we wcześniejszym meczu z Węgrami gdzie w Budapeszcie wygrali 3-0, też mieli pod górkę. Węgrzy napsuli im sporo krwi. Gole Portugalczycy strzelali dopiero w ostatnich minutach meczu.

Po ich dwóch dotychczasowych meczach Euro 2020 najbardziej niepokoi mnie ich linia obronna. Francuzi mimo pewnego awansu do 1/8 finału mogą to wykorzystać. Swoją wartość udowodnili w zwycięskim meczu z Niemcami 1-0.

Mecz z Węgrami był wprawdzie dla nich wpadką, stać ich było tylko na remis. Ale każdy mecz pisze nową historię. Uważam, że w środowym spotkaniu z Portugalią Francuzi będą bardziej zdeterminowani do walki. W końcu mierzyć będą się z mistrzami Europy prawda? no właśnie. Dlatego stawiam w ich kierunku. Zwłaszcza że w listopadowym meczu Ligi Narodów w Lizbonie po golu Kante wygrali z Portugalią.

Typ: X2

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Portugalia – Francja – Typy bukmacherskie 23 czerwca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie