Portugalia – Luksemburg – Typy bukmacherskie 12 października (wtorek)

Portugalczycy są głównym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w grupie „A” eliminacji Mistrzostw Świata 2022. W najbliższy wtorek podejmować będą reprezentację Luksemburgu. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

PSG - Monaco. Typy bukmacherskie (21 lutego, niedziela)
Typy Dnia – 12 października (wtorek)

Portugalia vs Luksemburg. Typ i Analiza

Na Estadio Algarve Portugalia prawdopodobnie będzie nie do zatrzymania, zwłaszcza że jest w bardzo dobrej formie co udowodniła w czterech ostatnich meczach odnosząc zwycięstwa.

Towarzysko dwukrotnie pokonała Katar, w Debreczynie 3-1 i ostatnio na Estadio Algarve 3-0. Na listę strzelców wpisali się Andre Silva, Jose Fonte i największa gwiazda reprezentacji Cristiano Ronaldo.

Wcześniej w kwalifikacjach MŚ Portugalczycy pokonali Azerbejdżan 3-0 oraz Irlandię 2-1. Po pięciu meczach z dorobkiem trzynastu punktów plasują się na drugim miejscu w grupie, tracąc do lidera Serbii zaledwie jedno oczko.

Cristiano Ronaldo i spółka będą więc podwójnie zmotywowani aby zwyciężyć. Portugalia znajduje się na ósmym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Luksemburg lokuje się na miejscu dziewięćdziesiątym szóstym.

Reprezentacja ta zajmuje trzecie miejsce w grupie eliminacji MŚ, ale traci aż siedem punktów do drugiej Portugalii. Ostatnio u siebie przegrała z Serbią 0-1.

Historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za Portugalią która podczas tych eliminacji wygrała na wyjeździe z Luksemburgiem 3-1. Byli mistrzowie Europy powinni wygrać na spokojnie, bez największych problemów.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Portugalia – Luksemburg – Typy bukmacherskie 12 października (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie