W dotychczasowych meczach eliminacji Euro 2020 z najlepszych reprezentacji najbardziej rozczarowała Portugalia gdzie na Estadio da Luz w Lizbonie zaledwie zremisowała z Ukrainą 0-0. Co ciekawe, nie pomógł nawet powrót Cristiano Ronaldo co tym bardziej jest wielkim zaskoczeniem, zwłaszcza że w ostatnim czasie był w znakomitej formie.

Typy Dnia – 25 marca (poniedziałek)

Po meczu z Ukrainą Mistrzowie Europy z jednym punktem. W poniedziałek tylko z trzech będą zadowoleni

Czy Mistrzowie Europy przełamią się w nadchodzącym meczu z Serbią? tego wykluczać nie można, tym bardziej że w drugiej kolejce swój mecz także rozegrają przed własną publicznością co stawia ich w roli faworyta, może nie zdecydowanego, ale jednak. To że Portugalia nie poradziła sobie na swoim boisku z Ukrainą nie znaczy, że nie wygra także z Serbią.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Czegoś jej w tym spotkaniu zabrakło, może po prostu odrobinę szczęścia, bo sytuacji bramkowych miała pod dostatkiem, ośmiokrotnie ostrzeliwała bramkę przeciwnika i to celnie, więcej czasu była przy piłce, miała ten mecz pod kontrolą, ale nie potrafiła ani razu umieścić piłki w bramce, a mina Ronaldo po meczu mówiła wszystko, wielkie rozczarowanie.

W końcu mistrzowie Europy swój mecz rozegrali przed własną publicznością gdzie wypadało wygrać prawda? no właśnie. Mimo wszystko w meczu z Serbią stawiałbym na ich zwycięstwo, zwłaszcza że kurs jest dość zadowalający, bo w granicach 1.60, jak więc widać, opłaca się grać. Był to już ich trzeci remis z rzędu, bowiem wcześniej, w dwóch ostatnich meczach Ligi Narodów u siebie zremisowali z Polską 1-1 i wyjazdowy mecz z Włochami także zakończył się podziałem punktów 0-0.

Niemniej moim zdaniem w poniedziałek warto stawiać na Portugalię, z pewnością Cristiano Ronaldo i spółkę stać na więcej, w końcu gwiazdor Juventusu w ostatnim czasie błyszczał znakomitą formą strzelecką co pokazał w Lidze Mistrzów, gdzie w 1/8 finału w meczu z Atletico strzelił aż trzy gole.

Nie sądzę więc by tak znakomity piłkarz nagle przeżywał jakiś mały kryzys formy, eliminacje mistrzostw Europy są bardzo ważne, zwłaszcza dla samego Ronaldo który jest jednym z najlepszych piłkarzy Świata, on i spółka zrobią więc wszystko, by w drugim meczu z Serbią nie zaprzepaścić drugiej szansy. W poniedziałek goście mogą już niemieć tyle szczęścia co Ukraina.

W ostatnim meczu towarzyskim na Volkswagen Arena Serbia zremisowała z Niemcami 1-1 tylko dlatego, że podopieczni Joachima Loewa rozegrali po prostu słabe zawody, w ofensywie byli nieskuteczni. I trzeba podkreślić, że Serbowie w tym meczu oddali zaledwie jeden celny strzał, więcej więc mówić nie trzeba. Portugalczycy z pewnością po meczu z Ukrainą wyciągnęli wnioski i tym razem powinni zaprezentować się zdecydowanie lepiej, w końcu są mistrzami Europy prawda? no właśnie.

Typ: 1