Nie będzie we wtorek i środę brakowało meczów do obstawienia. Fortuna bukmacher ma dla graczy nawet 14% wygranych więcej, a wszystko tylko za postawienie kuponu w określonym czasie!

Powiększone wygrane na Ligę Mistrzów. Fortuna daje graczom 14% ekstra!
Powiększone wygrane na Ligę Mistrzów. Fortuna daje graczom 14% ekstra!

Fortuna Happy Hours Liga Mistrzów

Co warto obstawić? Już teraz możecie zobaczyć typy dnia Ligi Mistrzów na 1 października. Mamy też dla was szczegółową analizę spotkania Real Madryt – Club Brugge.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Promocja organizowana przez bukmachera Fortuna to okazja do zdobycia wygranych większych, niż zwykle. Powiększone wygrane u bukmachera to w tym przypadku nawet 14%, a więc to tak, jak byśmy obstawiali wydarzenia bez podatku!

STS kod promocyjny 2019

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty? Jest ona dostępna dla każdego typera zarejestrowanego w Fortunie, a to oznacza, iż nie trzeba się do niej zapisywać. Jedyny warunek polega na postawieniu kuponu spełniającego warunki promocji.

Jak powiększyć wygrane u bukmachera Fortuna?

Do oferty wliczają się zakłady, które będą zawierały przynajmniej 3 mecze piłkarskie z oferty dostępnej na stronie lub w aplikacji Fortuny. Stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN brutto, natomiast wśród typów gracza musi znaleźć się co najmniej jedna propozycja z Ligi Mistrzów.

Promocja specjalna od marki Fortuna obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 1 oraz 2 października. Kupony objęte tą akcją można stawiać w godzinach 17.00 – 18.00 – ani wcześniej, ani później!

Brak konta w Fortunie? Można to nadrobić bardzo szybko, a jednocześnie na start otrzymać ponad 1000 PLN! Aktywny kod promocyjny na ten moment brzmi „BETONLINE” – podać go można jedynie przy zakładaniu profilu typera!

💵 Bonus powitalny Fortuna 💵
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na eFortuna.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE
  3. Odebranie ekstra premii do 1000 PLN
  4. Zakład Bez Ryzyka i nie tylko!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.