Premier Division: UC Dublin – Bohemians (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze UC Dublin podejmą zawodników Bohemiasn. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

MLS: Los Angeles Galaxy - Minnesota. Typy bukmacherskie
Premier Division: UC Dublin – Bohemians. Typy bukmacherskie

Premier Division: UC Dublin – Bohemians. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu są zdecydowanie najsłabsi w całej sawce, a ich spadek jest raczej przesądzony. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów.

Jest to rezultat żenujący i lokują się oczywiście na ostatniej pozycji w tabeli. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami drugiego w tabeli Dundalk. Do przerwy nie padły gole.

Drużyna z Dublina nie odda w tym meczu jednak ani jednego strzału, a zaledwie jeden niecelny. Z taką grą nie mogli więc liczyć na punkty. Rywale w drugiej części rozwiązali worek z bramkami.

UC Dublin przegrało 0:3 i był to ich szósty mecz z rzędu bez wygranej. Bohemiasn to ligowy średniak, ale na ich tle wygląda bardzo dobrze. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli.

Mają po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia sześć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami trzeciego w tabeli Derry City. Stworzyli sobie znacznie więcej okazji.

Jednak to rywal miał jakość po swojej stronie i wygrał 3:2. Bohemiasn toczyło jednak zaciętą walkę. Na ich tle UC Dublin wyglądają jak amatorzy. Myślę zatem, że przyjezdni po dwóch ostatnich porażkach przełamią się i zdobędą komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
UC Dublin – Bohemians 21,47STS

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Premier Division: UC Dublin – Bohemians (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie