Premier League: Brighton – Everton (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Brighton podejmą zawodników Evertonu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 17 listopada (wtorek)
Premier League: Brighton – Everton. Typy bukmacherskie

Premier League: Brighton – Everton. Typy bukmacherskie

Kadra Brighton nie wygląda imponująco, ale trzeba im przyznać, że początek sezonu jest w ich wykonaniu bardzo dobry. Po dwóch kolejkach ligowych mają na swoim koncie komplet punktów.

W pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe piłkarzu Burnley 2:1. W drugim meczu zagrali u siebie z Watford. Nie mieli problemu w tym spotkaniu i dosyć spokojnie wygrali ten mecz 2:0.

Everton ma niezłą kadrę, ale musi sporo się namęczyć, aby wywalczyć miejsce w pucharach, bo konkurencja jest piekielnie silna. Na razie mają na swoim koncie cztery zdobyte punkty.

Zaczęli sezon od domowej wygranej z Southampton 3:1. W drugiej kolejce nie zagra tak dobrze i zremisowali na wyjeździe z Leeds. Widać więc, że obie drużyny są dobrze dysponowane w ofensywie.

Piłkarze Brighton już w poprzednim sezonie mieli wysoki wskaźnik xG i kwestią czasu było, kiedy zaczną być skuteczni. Z kolei Everton ma duży potencjał w ataku, więc spodziewam się ciekawego meczu, w którym nie zabraknie goli.

MeczTypKursBukmacher
Brighton – Everton+1,51,40STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Premier League: Brighton – Everton (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie