Premier League: Burnley – Tottenham (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burnley podejmą zawodników Tottenham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Burnley - Tottenham . Typy bukmacherskie
Premier League: Burnley – Tottenham . Typy bukmacherskie

Premier League: Burnley – Tottenham . Typy bukmacherskie

Burnley gra w tym sezonie bardzo słabo. Jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko siedemnaście punktów. Lokują się na dziewiętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Brighton. Dokonali w tym meczu sporej niespodzianki. Zagrali dobrze w defensywie i wypunktowali rywala. Wygrali ten mecz 3:0. Wcześniej mieli jednak fatalną serię dwunastu meczów bez wygranej we wszystkich rozgrywkach.

Tottenham jest w kolei jedną z ekip, które walczą o czwarte miejsce na konie sezonu. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Manchesteru City. Przed tym meczem zanotowali trzy kolejne porażki. W związku z tym skazywano ich na porażkę. Tymczasem zagrali świetnie i po bardzo dobrym meczu wygrali 3:2.

Patrząc na postawę Kane’a i Kulusevskiego można odnieść wrażenie, że Tottenham przy dobrym dniu jest w stanie pokonać każdego. To zwycięstwo powinno uskrzydlić podopiecznych Antonio Conte i spodziewam się ich wygranej w meczu z Burnley.

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Tottenham 2(DNB)1,36STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Premier League: Burnley – Tottenham (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie