Premier League: Chelsea – Everton (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Chelsea podejmą zawodników Evertonu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Typy na dziś 8 stycznia
Premier League: Chelsea – Everton

Premier League: Chelsea – Everton

Chelsea miała w tym sezonie trudniejszy moment, ale po zmianie trenera powrócili na zwycięską ścieżkę. Obecnie po dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści siedem punktów i lokują się na czwartej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Liverpoolu. Wygrali ten mecz zasłużenie 1:0 i był to ich ósmy występ ligowy z rzędu bez porażki. W ich drużynie nie ma kontuzjowanych piłkarzy i będą mogli zagrać w optymalnym składzie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Everton także dołączył do ligowej czołówki, ale z racji słabszego składu, wpadki zdarzają się im częściej. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach czterdzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami West Brom. Wygrali ze słabym rywalem tylko 1:0, ale było to ich trzecie kolejne zwycięstwo. W ich zespole kontuzjowani są Delph, Gbamin oraz Mina.

Everton ma trochę kłopotów kadrowych. Chelsea zagra w optymalnym składzie, a w meczu u siebie powinni wygrać, jeśli chcą umocnić się na czwartym miejscu w starciu z bezpośrednim rywalem. Tuchel potrafi dotrzeć do swoich zawodników i lepsza kadrowo Chelsea powinna wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Chelsea – Everton11,59Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie