Premier League: Everton – Burnley (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier Lague piłkarze Evertonu podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 17 listopada (wtorek)
Premier League: Everton – Burnley. Typy bukmacherskie

Premier League: Everton – Burnley. Typy bukmacherskie

Everton ma w tym sezonie bardzo dużą konkurencję i trudno będzie im awansować do europejskich pucharów. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż siedem punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Brighton. Był to dosyć wyrównany mecz. Jednak Everton ma u siebie więcej jakości co pozwoliło im 2:0. W ich drużynie nie zagra Delph.

Burnley to jeden z głównych kandydatów do spadu. Aktualnie zajmują osiemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach zaledwie punkt na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Leeds. Był to zacięty mecz. Leeds grało dłużej piłką, ale nie stwarzali sobie wielu sytuacji i mecz zakończył się remisem 1:1. W ich zespole nie wystąpią Long, Roberts oraz Stephens.

Everton dobrze zaczął sezon i jeśli wygra poniedziałkowy mecz, awansuje na jedną z czołowych pozycji w tabeli. Burnley prezentuje się na początku sezonu bardzo słabo. Wszystko przed tym meczem przemawia za gospodarzami i to im daję większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Everton – Burnley11,75Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Premier League: Everton – Burnley (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie