W czwartek w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Musongati podejmą zawodników Atletico Olympic. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 12 maja (wtorek)
Primus League: Musongati – Atletico Olympic

Primus League: Musongati – Atletico Olympic

Musongati to klub, który ma ambitne cele. W tym sezonie walczą oni o mistrzowski tytuł. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt jeden punktów i lokują się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Do lidera tracą cztery punkty, ale mają jeden mecz rozegrany mniej. W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Rukinzo 2:2 i był to ich siódmy kolejny mecz, w którym są niepokonani.

Atletico Olympic to znacznie słabszy zespół, który w tym sezonie walczył o utrzymanie. Nad strefą spadkową mają pięć punktów przewagi, więc raczej uda im się osiągnąć ten cel.

Aktualnie zajmują oni jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali w meczu wyjazdowym zawodników ostatniego w tabeli Les Lierres 1:3.

Piłkarze Musongati w meczu wyjazdowym pokonali zawodników Atletico Olympic 2:1. Teraz grając u siebie, są zdecydowanymi faworytami. Na pewno skupią się na atakach. Być może coś pójdzie po nie ich myśli, ale w każdym razie dwóch goli spokojnie się w tym meczu spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Musongati – Atletico Olympic+1,51,32Forbet
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus