Projekt – Resovia ( zapowiedz i typy)

Dzisiaj w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie  dopiero co w środe projekt mierzył się z Dynamo Moskwa. Dzisiaj podejmować będzie Asseco Resovię Rzeszów Typuję w tym pojedynku zwycięstwo Rzeszowian @1,72 fortuna.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 12 Luty (Sobota)

Warszawianie będą musieli sobie radzić nadal bez 4 graczy, Kwolka i Nowakowskiego oraz Jana Fornala i Kuby Kowalczyk. Mimo że Nowakowski jest w protokole to raczej nie zagra a to ogromna strata dla stołecznego klubu. Czeka ich ponownie ciężkie zadanie. W srodę było widać jak trudno jest zastąpić Bartka Kwolka. Młody Janikowski nie jest wstanie tego zrobić. Jest tam ogromna dziura którą wykorzystują rywale. Projekt leci w tabeli coraz niżej  już jest tylko jeden punkt przed Rzeszowem i  dzisiaj się to zmieni najprawdopodobniej.


Rzeszowianie przyjadą do Warszawy po pełną pulę. Nie powinna popsuć nastawienia ostatnia porażka w Gdańsku. Asseco nadal gra w kratkę potrafi wygrać w Bełchatowie, męczyć się u siebie z Nysą i przegrać z Lotosem. Jednak ten zespół gra tylko bez Kuby Kochanowskiego którego godnie zastepuję Tanmema. Słabo gra Kozamernik ale jego tak nie widać . Na odpowiednim procencie gra Muzaj i Cebulj i myślę że Ci dwaj panowie będą ojcami zwycięstwa w Warszawie. Gdyby w Warszawie grali Nowakowski i Kwolek nie zagrałbym ich zwycięstwa jednak wydaję mi się że te braki są wystarczające.


Projekt jest bez formy ugranie jednego seta w meczu będzie sukcesem. O punktach raczej mogą zapomnieć. Typuję 1-3 Uważam że to spotkanie może wyglądać jak z Dynamem . Max seta wygra Projekt.

Typy :
Resovia @1,72 fortunaResovia -1,5 seta @2,46Resovia (-​2,5 pkt) @1,75 fortuna.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Projekt – Resovia ( zapowiedz i typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie