Projekt Warszawa kontra Zaksa Kędzierzyn Kozle ( typy bukmacherskie)

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w Warszawie gdzie miejscowi podejmować będą mistrza Polski. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Transmisja od 14:45 w Polsat Sport.

siatkówka typowanie
4.02.2023 Typy z siatkówki

Bardzo długo zastanawiałęm się jaki typ z tego spotkania wybrać, zdecydowałem się postawić na pojedynek punktowy Kaczmarek – Bednorz stawiam w tym pojedynku na atakującego Zaksy @1,60 STS. Bednorz od niedawna jest zawodnikiem Zaksy. Jeśli dobrze licze to zagrał trzy spotkania do tej pory. Trzeba powiedzieć sobie jasno że był ojcem zwycięstwa w pojedynku z Resovią gdzie zdobył aż 19 pkt i wtedy wygrał z Kaczmarkiem 3 pkt, warto też dodać że Bednorz wtedy świetnie blokował bo miał ich aż 4 przy żadnym Kaczmarka. Jednak w pozostałych dwóch spotkaniach tak się zdarzyło że oba były z Treflem w lidze 22-10 dla Kaczmarka i w pucharze 9-6.

Bednorz dostaje dużo piłek zdecydowanie więcej od drugiego przyjmującego Sliwki ale duzo piłek też nie kończy co nie zdarza się Kaczmarkowi który jest jednym z lepszych zawodników w lidze. Bardzo dużo rozgrywający gra ostatnio środkiem więc przewaga nie powinna być duża między zawodnikami. Gracze z Warszawy potrafią ustrzelić zagrywką a u Bartka to rzemiosło siatkarskie wygląda najgozej i nie wykluczone że na kilka ustawień zejdzie z boiska.

Spotkanie również nie powinno się zakończyć w trzech setach ponieważ Warszawianie są na scieżce zwycięstw i z pewnością myslą o pokonaniu bardzo utytułowanego przeciwnika . Typuję 1-3 dla Zaksy w tym pojedynku.

Typy:

Kaczmarek – Bednorz 1 @1,60 STS

over 3,5 seta @1,43 etoto

Smith over 8,5 pkt @1,75 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Projekt Warszawa kontra Zaksa Kędzierzyn Kozle ( typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie