Projekt Warszawa – Skra ( typy i analiza)

Dzisiejszy pojedynek w Warszawie zapowiada się na bardzo wyrównany. Uważam że ujrzymy minimum 4 sety w spotkaniu, dlatego głównym typem na to spotkanie jest over 3,5 seta @1,49 forbet

typy dnia siatkówka

Siatkarze Projektu do tej pory na pięć spotkań wygrali cztery. Przegrali tylko w Kedzierzynie. Maja zwycięstwo z Jastrzębiem który wydaję się najmocniejszy w tej chwili w lidze. Skład podopiecznych Andrei Anastasiego wygląda naprawdę niezle. Wzmocnili się jednym z lepszych atakujących w lidze Petkoviciem który w poprzednim roku grał właśnie w Skrze. Mimo że Warszawianie są faworytami to kursy rzędu 1,35 oceniam jako mało atrakcyjne, nie zdziwię się jak zobaczymy pięciosetówkę. Pojedynki poszczególnych graczy zapowiadają się świetnie. Nowakowski i Wrona spisują się świetnie jednak naprzeciwko będzie Bieniek i Kłos.

Gracze Skry mają dwie porażki z rzędu z faworytami do mistrzostwa Polski. Przegrali w Jastrzębiu 3-1 i na swoim parkiecie z Zaksą 2-3. Kolejna porażka może spowodować niepokój i już znaczną stratę do czołówki. Aby Skra się postawiła, konieczna jest dobra dyspozycja Atanasijevicia. Niby zdobywa wiele punktów ale jest dość często blokowany przez rywali. Dobrze spisują się przyjmujący Ebadipour i Kooy. WSzystkim rozdziela Łomacz. Bardzo dobrym wyborem jest dziś też over 10,5 Mateusza Bieńka który dostaje owiele więcej piłek niż Kłos. Często ma więcej niż 10 ataków. Kończy na dobrym procencie, do tego warto dodać że kapitalnie zagrywa i jeszcze dorzuci coś w bloku.

Uważam że przy czterech setach jest spokojnie zdobyć 11 pkt. Jednak głównym typem na dziś to over 3,5 seta @1,49 forbet

Typy

Over 3,5 seta @1,49 forbet

Bieniek over 10,5 pkt @1,80 forbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Projekt Warszawa – Skra ( typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie