PŚ w Wiśle – II konkurs.

Dzisiaj w Wiśle odbędzie się drugi konkurs pucharu świata. Wczoraj szóste swoje zwycięstwo w karierze odniósł Dawid Kubacki, pierwsze przy Polskiej publiczności. Dzisiaj jest ponownie zdecydowanym faworytem jednak kursy już bardzo wyżyłowane. Poniżej kilka typów które warto dzisiaj zagrać.

PŚ w Wiśle - II konkurs.
6 listopada Skoki w Wiśle – Typy bukmacherskie

LANISEK – EISENBICHLER 1 @1,43

Dzisiaj stawiam zdecydowanie na Słoweńca ponieważ oprócz wczorajszego konkursu gdzie totalnie zawalił skok, osiagał na tej skoczni bardzo dobre wyniki i w każdym ze skoków zdeydowanie lepszy od Niemca, na treningach 4 i 3 miejsce , w kwalifikacjach i seri próbnej 13 lokata, natomiast Niemiec w każdym ze skoków był w okolicach 20 miejsca tracąc w każdym ze skoków od 3 do 8 metrów to jest bardzo dużo. Uważam że wczorajszy konkurs był wypadkiem przy pracy i dziś będzie w Top 10. Kurs na Top 12 @1,80 również warty gry według mnie. Eisenbichler nie lubi tej skoczni.

ŻYŁA TOP 10 @1,50

Piotr to akualnie drugi zawodnik Naszej kadry. Jest w wysokiej formie o czym świadczą jego wyniki. Na treningach 6 i 13 miejsce na pełnym luzie. Najważniejsze skoki dla mnie to kwalifikacyjne – 3 lokata i konkursowe -5. W seri próbnej dopiero 21 ale w próbnej mało kto skacze na 100%, bardziej chodzi o poprawienie odbicia czy sylwetki najazdowej gdy ktos ma z tym problem. Dla mnie Piotr dzisiaj ponownie będzie w Top 6. Jest grupka zawodników która jest niedopokonania skacząc wtakich samych warunkach.

Typy

Lanisek – Eisenbichler 1 @1,42 sts.pl

Żyła Top 10 @1,50 efortuna.pl

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PŚ w Wiśle – II konkurs. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie