Puchar FA: Swindon – Manchester City (Typ i Analiza)

W piątek w ramach Pucharu FA piłkarze Swindon podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Typy dnia - 16 września (środa)
Puchar FA: Swindon – Manchester City. Typy bukmacherskie

Puchar FA: Swindon – Manchester City. Typy bukmacherskie

Swindont to drużyna, która jest w tym meczu skazywana na porażkę i trudno się temu dziwić. Grają oni w rozgrywkach Leage Two i nie są tam nawet czołowym zespołem.

Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści siedem punktów i lokują się na piątej pozycji w tabeli. Ostatni mecz ligowy wygrali, ale wcześnie zanotowali trzy mecze bez kompletu punktów.

Manchesteru Cit to z kolei lider Premier League, który na pewno w tym meczu zagrają w mocno zmienionym składzie. Jednak nawet zmiennicy z Cuty to gracze o kilka klas lepsi od rywali.

Podopieczni Guardioli aktualnie zajmują w Premier League pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach, aż pięćdziesiąt trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim czasie nie zdobywali wielu bramek i wygrywali spotkania ligowe minimalnie. Jednak w piątek zagrają przeciwko znacznie słabszej drużynie i nawet w rezerwowym zestawieniu powinni łatwo wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Swindon – Manchester City2(-2)1,32Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Puchar FA: Swindon – Manchester City (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie