Puchar Polski: Piast Gliwice – Górnik Zabrze (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Górnika Zabrze podejmą zawodników Piasta Gliwice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Puchar Polski: Piast Gliwice - Górnik Zabrze. Typy bukmacherskie
Puchar Polski: Piast Gliwice – Górnik Zabrze. Typy bukmacherskie

Puchar Polski: Piast Gliwice – Górnik Zabrze. Typy bukmacherskie

Klub z Gliwic przed rozpoczęciem rundy wiosennej przeprowadził kilka bardzo ciekawych transferów i na papierze ich kadra jest zdecydowanie lepsza niż w poprzedniej rundzie.

Jednak podopieczni Waldemara Fornalik w pierwszym meczu po zimowej przerwie rozczarowali. W pierwszej kolejce 2022 roku grali u siebie z piłkarzami Pogoni Szczecin.

Ich gra nie była najgorsza, jednak minie jeszcze trochę czasu, zanim piłkarze zaczną ze sobą grać na miarę oczekiwać trenera i kibiców. Pogoń ich wypunktowała i wygrała z nimi 2:0.

Górnik jest na rundę wiosenną osłabiony. Z klubu odszedł Jimenez, przez co na pewno ucierpi ich gra w ofensywie i przede wszystkim skuteczność. Jednak w pierwszym meczu po przerwie zagrali całkiem nieźle.

Byli w stanie pokonać na wyjeździe zawodników Warty Poznań 2:1 W środę zagra jedna ze znacznie trudniejszym rywalem. W związku z tym mecz derbowy powinien być wyrównany. Jest to ważny mecz dla kibiców, więc piłkarze mogą skupić się przede wszystkim na tym, by nie przegrać tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Górnik Zabrze-3,51,33Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Puchar Polski: Piast Gliwice – Górnik Zabrze (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie