Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 10 marca (piątek)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pierwsze w historii mistrzostwo Polski w sezonie 2022/2023 zdobędzie Raków Częstochowa. Jakaś katastrofa musiałaby się wydarzyć, by podopieczni Marka Papszuna zaprzepaścili taką szansę. Zapraszam do analizy.

Werder - Eintracht. Typy bukmacherskie na 26 lutego (piątek)
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 10 marca (piątek)

Raków Częstochowa vs Śląsk Wrocław. Typ i Analiza

Podopieczni Marka Papszuna nie zwalniają tempa. Przed 24. kolejką PKO Ekstraklasy mają dziewięć punktów przewagi nad drugą Legią Warszawa. Jak więc widać, rozgrywają jeden z najlepszych sezonów w swojej historii. Być może najlepszy.

Cztery ostatnie mecze o stawkę zakończyli zwycięstwem co świadczy o ich dobrej formie. W ostatniej kolejce w Szczecinie wygrali z Pogonią 2-0. Wcześniej w Lublinie w ramach ćwierćfinału pucharu Polski pokonali Motor 3-0.

Spośród wszystkich drużyn PKO Ekstraklasy na dzień dzisiejszy częstochowianie mają najwięcej zwycięstw i najmniej porażek. Zwycięstw siedemnaście. Porażki zaledwie dwie. Poza tym czterokrotnie dzielili się punktami.

Gospodarze grają efektownie i co najważniejsze efektywnie, nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta. Jedenasty w tabeli Śląsk nie powinien im pokrzyżować planów.

Porażka z KKS Kalisz 0-3 w pucharze Polski nie świadczy o najlepszej formie Śląska. Natomiast w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy w Krakowie wrocławianie zremisowali z Cracovią 1-1.

We Wrocławiu Raków wygrał ze Śląskiem 4-1. Jak więc widać, wszystko przemawia za piłkarzami Marka Papszuna.

Typ: 1 (kurs 1.35 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 10 marca (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie