Najgorsze dni Real ma już za sobą? tego wykluczyć nie można, z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i wydaje się że nad Santiago Bernabeu zaczyna się przejaśniać, a być może po meczu z Gironą, wyjdzie słońce, bo własnie z tą drużyną w pierwszym meczu u siebie powalczy o półfinał pucharu Króla. Jak będzie faktycznie, okaże się w najbliższy czwartek, ja osobiście mimo ostatnio nie najgorszych wyników gości spodziewam się zwycięstwa Królewskich. Ich dobra postawa w ostatnich tygodniach skłania mnie do stawiania na ich wygraną.

Typy Dnia – 24 stycznia (czwartek)

Zwycięstwem 13 stycznia nad Betisem 2-1 tak naprawdę Real zapoczątkował zwyżkę formy, bo w tamtym meczu zaprezentował się o wiele lepiej niż we wcześniejszych meczach, dziś uważam, że gorzej już chyba być nie może. Dlatego moim zdaniem warto stawiać na ich zwycięstwo. Mimo że do gry w dalszym ciągu zdolni nie są Marco Asensio czy Bale, to myślę że można stawiać na zwycięstwo Królewskich, nie tylko z powodu ostatnio lepszej gry, ale też że pierwszy meczu jak widać rozegrają przed własną publicznością gdzie spisują się najlepiej. W La Liga ich bilans przedstawia się następująco, 7-1-2. To dowód na to, że nigdzie tak dobrze nie grają jak właśnie na Santiago Bernabeu o czym ostatnio przekonała się Sevilla przegrywając na ich terenie 0-2. Przypomnijmy, w 1/8 finału podopieczni Santiago Solari’ego rozprawili się z Leganes, dzięki zwycięstwu u siebie 3-0 wywalczyli awans do 1/4 finału i tym samym porażka w rewanżu 0-1 niczego nie zmieniła.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na wygraną Realu bukmacherzy zbyt dużo tu nie płacą jak około 1.35, jakby przeczuwając ich kolejne zwycięstwo, trudno się z nimi nie zgodzić, bo można odnieść wrażenie, że Real zaczyna przyspieszać. W pięciu ostatnich meczach na swoim boisku zanotował cztery zwycięstwa i jedną porażkę to pamiętną właśnie z Realem Sociedad, ale w tamtym czasie jak wiadomo nie układała im się gra. Co dobrego można powiedzieć o ich przeciwniku? Girona jak na przeciętniaka La Liga w ostatnim czasie nie prezentowała się najgorzej. W pięciu ostatnich meczach aż czterokrotnie remisowała, jednak w ostatniej kolejce doznała wyjazdowej porażki z Betisem 2-3. Obawiam się, że ta porażka mogła ich nieco wyprowadzić z równowagi, różnica więc jest taka co ważne, że do czwartkowego spotkania w lepszych humorach przystąpią Królewscy.

Jest to kolejny powód dla którego zdecydowałem się grać na Real. Kolejnym niepokojącym sygnałem jest fakt, że goście w ostatnim czasie tracili zbyt dużo bramek. Ostatnio z Betisem trzy stracone gole i tyle samo wcześniej w rewanżowym starciu pucharu Króla z Atletico, również trzy stracone bramki. Wprawdzie ostatecznie dało im to awans, niemniej jednak powinno to niepokoić kibiców Girony, bo łącznie w dwóch ostatnich meczach bramkarz drużyny z Katalonii aż sześć razy wyjmował piłkę z siatki. Jak wygląda najnowsza historia bezpośrednich spotkań? w poprzednim roku Real zdominował Gironę strzelając mu aż dziesięć bramek! Na Santiago Bernabeu wygrał 6-3, natomiast na wyjeździe w obecnym sezonie też pewnie wygrał 4-1. Krótko podsumowując, coraz lepsza gra Realu, bezpośrednie mecze i ostatnio słaba postawa Girony w defensywie powoduje, że stawiam na Królewskich.

Typ: 1