Jedno z ciekawszych spotkań zaplanowanych na niedzielę w którym Real Madryt zmierzy się z Realem Sociedad, naprawdę emocji w tym meczu nie powinno zabraknąć. Jak wiadomo „Królewscy” po odejściu Ronaldo w tym sezonie prezentują się, żeby nie użyć mocniejszych słów dość przeciętnie, po siedemnastu rozegranych spotkań ligowych zajmują dopiero piąte miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do lidera Barcelony. To oznacza że nie mogą sobie teraz pozwalać na stratę jakichkolwiek punktów, tym bardziej w meczach z takimi przeciwnikami jak Sociedad.

Ten zespół z kolei plasuje się na odległym piętnastym miejscu mając na koncie tylko dziewiętnaście oczek, na papierku to wygląda tak, że nie powinien sprawić Realowi większych problemów w odniesieniu zwycięstwa. Oczywiście w rzeczywistości różnie może być, niemniej jednak uważam, że z takimi przeciwnikami gospodarze powinni u siebie wygrywać, mimo że w składzie jak wiadomo nie zobaczymy Bale’a który ma problemy ze zdrowiem. Wprawdzie nie da się ukryć, że to poważny problem Realu gdy się traci takiego zawodnika, jednak nie ma co się oszukiwać, goście nie są drużyną z Top czołówki co wyraźnie pokazuje tabela, do tego też mecz u siebie, więc bukmacherzy dużo płacić nie mogą za zwycięstwo Realu.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Trzeba podkreślić, że „Baskowie” są bez formy, w trzech ostatnich meczach nie udało im się zdobyć ani jednego punktu, wyjazdowa porażka z Getafe i u siebie z Valladolid oraz ostatnio z Alaves, to pokazuje, że po prostu „Królewscy” mają dziś obowiązek wygrać. Oni w tym czasie jak wiadomo kolejny raz wygrali klubowe Mistrzostwa Świata, natomiast w lidze w ostatniej kolejce odnieśli wyjazdowy remis z Villarrealem 2-2, czyli z drużyną broniącą się przed spadkiem. Mała ciekawostka, jak się spojrzy w tabelę i wyjazdowe spotkania „Basków”, to lepiej im idzie na wyjazdach niż u siebie, dlatego co niektórzy mogą się obawiać stawiania dziś na zwycięstwo Realu. Jednak trzeba też dodać, że ostatnio grając z tymi nieco mocniejszymi Sociedad przegrał właśnie z Betsiem i Getafe.

Do tego też historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za „Królewskimi” którzy w ostatnich sezonach spokojnie radzili sobie z dzisiejszym przeciwnikiem. W najnowszym pojedynku rozgromili ich u siebie 5-2, wcześniej także wygrywali z nimi spokojnie. Więc patrząc dziś na formę obu drużyn, nie powinno być inaczej i także trzy ważne punkty powinien zdobyć Real Madryt. W ekipie gości nie zobaczymy Martína Merquelanza, Rodriguesa, Andoni Gorosabela, Moya i Hernándeza. Podsumowując, w tym spotkaniu wszystko przemawia za gospodarzami, forma, historia spotkań, a do tego mecz u siebie i co ważne, bardzo potrzebują punktów by gonić lidera Barcelonę, dlatego jak dla mnie Real Madryt wygra dzisiejsze spotkanie.

Typ: 1

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>