Reims – PSG – Typy bukmacherskie 8 października (sobota)

Wysoka forma mistrzów Francji sprawia, iż gospodarze skazani są na porażkę. Sobotnia transmisja spotkania Reims vs PSG w Eleven Sports 2. Zapraszam do analizy.

Arsenal - Slavia typy bukmacherskie (Liga Europy, 8 kwietnia)
Reims – PSG – Typy bukmacherskie 8 października (sobota)

Reims vs PSG. Typ i Analiza

To może być jeden z najciekawszych sezonów w Ligue 1. Po dziewięciu kolejach Paryżanie mają dwadzieścia pięć punktów na koncie. W efekcie zajmują fotel lidera.

Trzy pozostałe drużyny, a więc druga Marsylia, trzeci Lorient i czwarte Lens mają powyżej dwudziestu punktów na koncie. Jak więc widać, przynajmniej na dzień dzisiejszy to zapowiedź wielkich emocji w Ligue 1.

Mistrzowie Francji potrzebują więc kolejnych zwycięstw w ekstraklasie. Przypomnijmy, w ostatniej kolejce w Paryżu zgodnie z planem pokonali Nice 2-1. Tym samym było to ich ósme zwycięstwo w sezonie.

Reims jest drużyną zdecydowanie z niższej półki znajdującą się w tej chwili w strefie spadkowej. Gospodarze mają ogromny problem z wygrywaniem swoich spotkań. W dziewięciu grach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo!

W ostatnim wyjazdowym meczu z Troyes piłkarze Reims podzielili się punktami 2-2. Natomiast wcześniej u siebie przegrali z Monaco 0-3. Brak formy i historia bezpośrednich spotkań która przemawia zdecydowanie za PSG nie wróży drużynie Reims nic dobrego.

Typ: 2 (kurs 1.42 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Reims – PSG – Typy bukmacherskie 8 października (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie