Resovia – AZS : Mecz o 5 miejsce ( typy)

Dzisiaj w Rzeszowie dojdzie do drugiego spotkania o piąte miejsce w Plus lidze, Resovia podejmować będzie AZS Olsztyn. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,65 STS

siatkówka typowanie

Indykpol był bardzo blisko sprawienia sporej niespodzianki w ćwierćfinale. Wygrali pierwsze spotkanie w Bełchatowie. W rewanżu nie udzwigneli ciężaru spotkania przegrywając 0-3 w Iławie. Rywalizacja ponownie wróciła do Bełchatowa i do dzisiaj nie wiem jak oni nie wygrali trzeciego spotkania prowadząc w tie breaku 10-7.

W Każdym spotkaniu dwóch graczy zdobywa mnóstwo punktów Butryn i DeFalco. Podobnie powinno być dzisiaj w Rzeszowie. Olsztynianie w pierwszym spotkaniu przegrali 1-3 w Iławie i myślę że tym razem rywalizacja skończy się na 2 spotkaniach jednak kursy jakie nam zaproponowały firmy bukmacherskie 1,22 na Rzeszowian odstraszają. Każdy kibic wie jakie przestoję ma Resovia w grze , dlatego myślę ze over 3,5 seta jest warty spróbowania.

Resovia przegrała rywalizację z Aluronem 2-0. Rzeszowianie przegrali oba spotkania 1:3 i zabraknie ich w półfinale PlusLigi. Przed tym sezonem dokonali wielu wzmocnień i ich celem minimum była walka o medale. Teraz najważniejszym celem dla Asseco pozostaje walka o piąte miejsce z Indykpolem i zapewnienie sobie pucharów na kolejny rok. W Iławie zabrakło Sama Deroo którego zastąpił Szerszeń i Kuby Kochanowskiego którego dzisiaj też nie będzie. Gwiazdą tego meczu był Cebulj często w cieniu cały sezon. Zapewne dzisiaj na jego barkach i Maćka Muzaja będzie opierała się gra.

Podsumowując jeśli AZS potrafił wygrać i postawić się w Bełchatowie. To myślę że przy braku gwiazd w Rzeszowskim zespole. Jest wstanie ugrać minimum jednego seta.

Typy:

Over 3,5 seta @1,65

Muzaj over 16,5 pkt @1,80

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Resovia – AZS : Mecz o 5 miejsce ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie