Resovia Rzeszów – Zaksą Kedzierzyn Kozle – Typy bukmacherskie.

Absolutny hit czeka nas w świeto zaduszne, 2 listopada siatkarze Asseco Resovii Rzeszów podejmować będą Zaksę Kedzierzyn – Kozle. Ja w tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,42 PZbuk. To spotkanie nie ma moim zdaniem aż takiego faworyta aby wytypować zwycięzcę.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 1 listopada (wtorek)

Asseco Resovia mają na koncie sześć zwycięstw. W sobotę na wyjezdzie rozprawili się bez kłopotów z Czarnymi Radom. Myslałem że to spotkanie będzie bardziej wyrównane. Jakub Kochanowski kochanowski po raz czwarty otrzymał statuetkę MVP spotkania. Rzeszowianie są mocni jak od dawna nie byli wkońcu mają trenera z prawdziwego zdarzenia Medei’ego. Bardzo cenne zwycięstwo w Bełchatowie 3-2. Będą grozni dla każdego na każdej formacji widać ogień.

Zaksa  także wygrała pewnie 3:0 z Treflem Gdańsk. Oni się jednak dopiero rozkręcają. Po odejściu Semeniuka potrzebują jeszcze chwili czasu. Smiem twierdzić że z byłym zawodnikiem sięgnęliby po Superpuchar, w niektórych momentach brakło szybkiego skończenia akcji. Bardzo dużo piłek jest teraz kierowanych do Kaczmarka, na którym jest oparta gra. Myslę że warto iśc również w jego over punktowy, gdyż średnią punktów ma do tej pory ponad 20 na spotkanie. Zakładając pojedynek minimum czterosetwy  to kolejne 20+ jest wstanie wykręcić.

Pojedynek Resoviaków z Kędzierzynianami to pojedynek z gatunku siatkarskich klasyków. Zwycięstwo któreś z drużyn nie spowoduję jakiegoś wywrócenia tabeli. Bardziej może dać większośc pewność siebie w dalszej części sezonu. Ja typuję 3-1 dla Rzeszowa po bardzo wyrównanych setach. Zaksa nie dając rady w Nysie 3-0 pokazała że taka drużyna jak Rzeszów wykorzysta każdą mała niedyspozycje ktoregoś z zawodników. Rzeszowianie też mają szerszą ławkę dobrych zawodników co też ma znaczenie. 

Typy :

over 3,5 seta @1,42 Pzbuk

Resovia @1,84 Betclic

zawodnik 20+ pkt

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Resovia Rzeszów – Zaksą Kedzierzyn Kozle – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie