Tydzień temu piłkarze BATE zrobili mały kroczek w kierunku trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów wygrywając przed własną publicznością z Rosenborgiem 2-1. Mistrzowie Norwegii jednak wciąż walczą i z pewnością nadal wierzą w awans do kolejnej rundy eliminacji. W najbliższą środę w Trondheim o godzinie 19:00 rozegrają spotkanie rewanżowe.

Typy Dnia – 31 lipca (środa)

Kwalifikacje Ligi Mistrzów: Rosenborg vs BATE. Typ i Analiza

Czy stać ich na odrobienie straty jednej bramki i wywalczenie awansu do trzeciej rundy kwalifikacji? wydaje mi się że tak, podobnego zdania są bukmacherzy którzy stawiają ich w roli faworyta o czym świadczą kursy na ich zwycięstwo w granicach 1.70. Nie licząc oczywiście awansu, tu z kolei nieco większe szanse dają mistrzom Białorusi. Tak czy siak uważam, że u siebie są w stanie wywalczyć awans.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Ja jednak znalazłem inne rozwiązanie na to spotkanie, myślę że śmiało można grać over 1,5 po kursie 1.39 w Fortunie. BATE w dotychczasowych meczach eliminacyjnych jak wiadomo miało sporo szczęścia. Czy będzie przy nich także podczas środowego spotkania z Rosenborgiem to się okaże.

Jak wiadomo rozegrało dotychczas trzy mecze w eliminacjach Ligi Mistrzów, we wszystkich tych spotkaniach miało naprawdę bardzo dużo szczęścia. W pierwszej rundzie na nasze nieszczęście niestety wyeliminowało Piasta Gliwice, co najgorsze będąc w dwumeczu gorszą drużyną co też pokazują statystyki chociażby z pierwszego spotkania na terenie BATE.

Wtedy mistrz Polski stworzył sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, w ogóle oddał więcej strzałów w światło bramki, a mimo to tylko zremisował 1-1. Natomiast w rewanżu w Gliwicach jak wiadomo przegrał na własne życzenie 1-2 tracąc dwie bramki w najważniejszej części spotkania, czyli w 82 i 87. minucie. Piast przegrał ponieważ zabrakło doświadczenia.

No a BATE gra sobie dalej, w drugiej rundzie eliminacji na Białorusi wygrało z Rosenborgiem 2-1. Jednak wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania w którym to mistrzowie Norwegii częściej utrzymywali się przy piłce, także częściej atakowali, zwłaszcza w drugiej połowie byli bardziej aktywni jeżeli chodzi o akcje ofensywne, a mimo to przegrali. U siebie są w stanie odrobić straty, ale nie wiem dlaczego coś czuję, że BATE w Norwegii może coś strzelić, nie jest w najlepszej formie, ale dzięki doświadczeniu jak widać robi dobre wyniki.

Dlatego warto tu grać właśnie na ilość bramek. Do tego gospodarze zagrają po większą presją, wiadomo, muszą wygrać. Natomiast bardziej na luzaku zagrają goście, a co za tym idzie, łatwiej im będzie konstruować akcje ofensywne. No zobaczymy, w każdym razie mam jakieś dziwne przeczucie co skłania mnie do stawiania na over 1,5. W końcu to tylko minimum dwie bramki prawda? no właśnie. W każdym razie powinny spokojnie paść, tym bardziej że z każdą minutą Rosenborg będzie musiał ryzykować w przypadku rezultatu 0-0.

Typ: powyżej 1,5 gola