Row Rybnik – Falubaz Zielona Góra ( typy)

Zanim dojdzie do spotkania w Bydgoszczy. Jeszcze ciekawiej powinno być w Rybniku gdzie Row podejmuje Falubaz Zielona Góra. Stawiam w tym pojedynku na gości @2 STS

żużel typersi

Ekipie z Rybnika przydałoby się zwycięstwo nad liderującym do tej  Falubazem, gdyż jeśli chcą być w play offach potrzebują punktów jak ryba wody. Dotychczas zgromadzili tylko 5 oczek. O Punkty może być trudno, trener Skupień cały czas zmienia numery startowe swoim zawodnikom żongluje składem.

Jednak po zakontraktowani Klindta zespół odżył i remis w Bydgoszczy może nie być przypadkiem. Faworytem pojedynku w Rybniku z pewnością jest Falubaz. Nie należy jednak odbierać szans rybniczanom, którzy już potrafili zaskoczyć w tegorocznych rozgrywkach. Coraz lepiej prezentuje się Krystian Pieszczek, który zawodził od poczatku.


Falubaz tydzień temu odniósł bardzo cenne zwycięstwo nad Polonią 48-42 z która pewnie powalczy o awans do ekstraligi, dokłądając do tego walkower w Krośnie. Zielonogórzanie są liderami Nice 1 ligi. Uważam że mają duże szanse na obronienie tej pozycji. Myszy nadal będą stosować z/z za Protasiewicza co może im wyjśc na dobre ponieważ kapitan zawodził kilkukrotnie. Max Fricke spedził dwa sezony w Rybniku gdzie jezdził świetnie i na pewno będzie mocnym punktem. Od początku sezonu fajnie prezentują się Buczkowski i Tungate. Zagadką może być postawa janka Kvecha. Czech pojedzie trzecią imprezę z rzędu. 


Uważam że Falubaz sięgnie po minimalne zwycięstwo w tym pojedynku. O wyniku  mogą zdecydować juniorzy tu widze minimalną przewagę Rybniczan.

Typy:
Falubaz @ 2.00 STS

Tungate over 7,5 pkt @1,57

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Row Rybnik – Falubaz Zielona Góra ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie