Row Rybnik – Polonia Bydgoszcz ( typy i zapowiedz)

Dzisiaj o godzinie 14 w Rybniku odbędzie się spotkanie w 1 lidze pomiędzy Rowem Rybnik a Polonią Bydgoszcz w tym pojedynku typuję zwycięstwo gospodarzy podopiecznych Marka Cieślaka z handicapem -6,5 pkt @1,57 w STS. 

żużel typy dnia

Row i Polonia na tą chwilę rozegrali po 6 spotkań i sąsiadują w tabeli ligowej. Czwarte i piąte miejsce. Jednak w lepszej sytuacji są zawodnicy z Rybnika ponieważ, najprawdopodobniej zainkasują dzisiaj 3 pkt a Polonia 0. Stanie się tak ponieważ Rybnik  wygrał w Bydgoszczy 44-46, jednak jak do tego doszło warto przypomnieć Polonia po 13 biegach prowadziła 42-36 i ostatnie dwa biegi trener Cieślak poszedł na całośc wstawił Kacpra Gomólskiego 2 razy i Row wygrał dwa ostatnie biegi 1-5 i ostatecznie odniósł zwycięstwo meczowe.

Poloniści przystępują do meczu w pełnym składzie wrócił Adrian Gała i na pozycji juniorskiej jest Przyjemski utalentowany 16 latek. Polonia chciałaby odrobić tą porażkę ze swojego toru. Zadanie to będzie jednak piekielnie trudne. Rybnik uznaje się za zespół, który ma zawalczyć nie tylko w samej fazie play-off, ale o sam awans do ekstraligi. Nie po to do zespołu ściągnieto Jepsena Jensena czy Rune Holtę. Ich powrót do najlepszej ligi świata jest obowiązkowy. Rybniczanie muszą się mieć na baczności, przegrana w Gnieznie prawie pozbawiła ich punktu bonusowego. Mimo że gospodarzom do wywalczenia 3 oczek za to spotkanie wystarczy 46 pkt to nie sądze aby jechali na styk i ryzykowali utratą chociażby oczka, dlatego od samego poczatku powinni przycisnąć. Są na 4 miejscu w tabeli i czas zacząć marsz w górę aby mieć jak najsłabszego rywala w półfinale.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Typuję 51-39 Polonia na swoim obiekcie powalczy z każdym jednak cięzki tor w Rybniku ich szybko zwyrefikuje. Lekką zadyszkę wydaje mi się że złapał ich lider Wadim Tarasenko. Polonistom nie pomoże nawet fakt że nie tak dawno ich trener Lech Kędziora prowadził również ekipę Rowu i może znać walory tego toru.

Typy

Row (-6,5 pkt ) 1,57 STS

Trofimov +5,5 pkt @1,75 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie