Row Rybnik – Unia Tarnów ( typy i analiza )

Zanim będziemy się delektować meczami ekstraligowymi w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Rybniku dojdzie do spotkania Rowu z Unią Tarnów. Obie ekipy  miały walczyć o najwyższe cele, o  zwycięstwo w eWinner 1. Lidze, jednak jedną z drużyn sezon tak zwyrefikował że walczy o to aby nie spaść do drugiej ligi. Jednak dzisiaj obstawiam w stronę gości gdyż uważam że handicap +28,5 w sts jest przesadzony. Kurs mamy 1,62. Transmisja w n sport.

żużel typy dnia

Rybniczanie po zwycięstwie z bonusem z Polonią Bydgoszcz, bardzo blisko są play offów, a w nich już jest wszystko możliwe. Na groznego przeciwnika wyrasta ekipa z Krosna. Zwycięstwo dzisiaj jest pewne, rozmiary tylko pozostają tajemnicą.

Podopieczni Marka Cieślaka mimo że stracili straty punkty w Gdańsku, Łodzi i Gnieźnie  wygrywaja na swoim torze pewnie z bonusem. Na torze w Rybniku świetnie radzą sobie liderzy miejscowej drużyny, Michael Jespen Jensen który zaliczył fatalny występ w mistrzostwach Dani zdobywając 4 pkt, na którego jest niska linia w sts 10,5 kurs 1,62, jeżeli nie odda biegu juniorowi to spokojnie linie pokryje. Dwa biegi ma z młodzieżowcami. Nieoczekiwanie takim liderem stał się też Rosjanin Łogaczow. 

Solidnie jadą Gomólski i Holta na którego spadły gromkie gwizdy w środowisku zużlowym po ostatnim meczu z Bydgoszczą za zbyt niebezpieczną jazdę. Swoje robi Trofimov zawodnik do lat 24. Na uwagę zasługuje fakt, że w awizowanym zestawieniu gospodarzy znalezł się Tkocz, który dopiero co zdał licencję.

Całkiem inne nastroje panują w Tarnowie. Drużyna, która była wymieniana w roli jednego z faworytów, okupuje od początku sezonu ostatnie miejsce w tabeli. Uważam że bardzo duży wpływ na to ma że Tarnowianie cały czas nie jeżdżą w pełnym skłądzie jak nie kontuzjowany Iversen to Tungate. Teraz jeżdżą ale ich forma jest mizerna. To co ostatnio wyprawiali w Krośnie notorycznie przegrywali 5-1 nie wygrywali biegów. Bardzo istotnym powodem postawy podopiecznych Pawła Barana było zrezygnowanie z usług Pawła Miesiąca plus te kontuzję. To wszystko złożyło się że Tarnowianie nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. W ostrowie kontuzji nabawił się Ernest Koza. W Dzisiejszym spotkaniu w składzie zawodnicy tacy jak Mroczka Woentin, nie gwarantują dobrych punktów. Mówi się że kilku zwodników było na rozmowie u prezesa. Na dodatek działącze postanowili wypozyczyć Dawida Lamparta, który już w 2012 był w drużynie z Tarnowa. Ostatnio kibice pamiętają jego jazdę w Bydgoszczy gdzie dobrze sobie radził. W składzie jest junior Patryk Zieliński być może za Niego będzie się ścgać Lampart.

Uważam że tak słabo liderzy już nie pojadą jak w Krośnie do tego Lampart i Mroczka który jak się odpowiednio przełoży jest grozny dla każdego. Rybniczanie trochę chyba oszczędzają na kasie i nie leją nikogo bardzo wysoko. Aby zakład wszedł potrzeba 31 pkt ze strony Uni.

Typy

Unia +28,5 pkt @1,62 STS

Jespen Jensen over 10,5 pkt @1,62 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie