Ruch Chorzów – Podbeskidzie B-B – Typy bukmacherskie 6 kwietnia (czwartek)

Fortuna 1 liga jest równie interesująca jak PKO Ekstraklasa. Kolejne emocje w Wielki Czwartek. Z trzech zaplanowanych spotkań 26. kolejki najciekawiej będzie na stadionie miejskim w Gliwicach gdzie Ruch Chorzów podejmować będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Wolves - Southampton typy bukmacherskie (11 lutego, czwartek)
Ruch Chorzów – Podbeskidzie B-B – Typy bukmacherskie 6 kwietnia (czwartek)

Ruch Chorzów vs Podbeskidzie B-B. Typ i Analiza

Powrót Ruchu Chorzów do Ekstraklasy staje się coraz bardziej realny. W pierwszej lidze Niebiescy są jedną z najtrudniejszych przeszkód do pokonania. Po dwudziestu pięciu kolejkach z dorobkiem czterdziestu sześciu punktów zajmują drugie miejsce w tabeli.

Dwie najlepsze drużyny awansują do PKO Ekstraklasy. Pierwszy jest ŁKS Łódź do którego Ruch traci pięć punktów. Natomiast miejsca 3-6 walczą w play-offach.

Piłkarze z Chorzowa za wszelką cenę będą chcieli z automatu awansować do PKO Ekstraklasy. Na razie są na dobrej drodze. Ale muszą mieć się na baczności, gdyż na plecach czują oddech Wisły Kraków i Termalici Nieciecza którzy są w bardzo dobrej formie.

Właśnie z Teramlicą Niebiescy ostatnio przegrali 1-2. Ale pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Natomiast wcześniej zremisowali z liderem ŁKS Łódź 3-3.

Chorzowianie są w tym sezonie bardzo mocni i waleczni. Dlatego w czwartek moim zdaniem zapunktują. Ich przeciwnik Podbeskidzie z trzydziestoma siedmioma punktami sklasyfikowany jest na siódmym miejscu w tabeli.

W ostatnich meczach Górale remisowali. Ostatnio ze Stalą Rzeszów 2-2. Wcześniej z Puszczą Niepołomice 1-1. Jak więc widać, nie są w najwyższej formie.

W Bielsku-Białej Ruch Chorzów po bramce Daniela Szczepana wygrał z Podbeskidziem 1-0. Wówczas Niebiescy rozegrali dobre zawody. W Gliwicach też powinni zdobyć jakieś punkty.

Typ: 1X (kurs 1.38 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ruch Chorzów – Podbeskidzie B-B – Typy bukmacherskie 6 kwietnia (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie