Rumunia – Niemcy – Typy bukmacherskie 28 marca (niedziela)

Po pierwszej kolejce eliminacji Mistrzostw Świata reprezentacje Rumunii oraz Niemiec mają po trzy punkty na koncie. Dziś wieczorem obie drużyny bezpośrednio zmierzą się w Bukareszcie gdzie zdecydowanym faworytem są podopieczni Joachima Loewa.

Benfica - Lech typy bukmacherskie - 3 grudnia (czwartek)
Typy Dnia – 28 marca (niedziela)

Rumunia vs Niemcy. Typ i Analiza

Reprezentacja Rumunii sklasyfikowana jest na trzydziestym siódmym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast piłkarze z Niemiec plasują się na miejscu trzynastym. Naturalnie więc faworytem są podopieczni Joachima Loewa.

Eliminacje rozpoczęli od pewnego zwycięstwa z Islandią 3-0. Strzelcami bramek byli Goretzka, Havertz i Gundogan. Kto oglądał spotkanie przyzna mi rację, że odnieśli zasłużone zwycięstwo. Byli po prostu drużyną lepszą.

W jakiej formie nie byłyby Niemcy, zazwyczaj daje im się większe szanse na zwycięstwo, gdyż mają bardzo duży potencjał ofensywny, dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy występujących w znakomitych klubach.

Rumunia nie należy do słabeuszy co nie zmienia faktu, że reprezentacja ta jest słabsza kadrowo o czym zresztą świadczy pozycja w rankingu FIFA. W pierwszym meczu eliminacji wygrała z Macedonią Północną 3-2. Jak widać, w Bukareszcie straciła dwa gole.

Jest to sygnał ostrzegawczy. Widać, że piłkarze z Rumunii niepewnie prezentują się w defensywie. Macedończycy stworzyli sobie piętnaście sytuacji bramowych. A pamiętajmy, że podopieczni Joachima Loewa lepiej spisują się w ataku. Moim zdaniem, powinni poradzić sobie z dzisiejszym przeciwnikiem.

Typ: 2

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie