San Marino – Andora typy bukmacherskie. Jaki pewniak? (12.10.21)

Nie tylko reprezentacja Polski gra 12.10.21 spotkanie eliminacyjne w grupie I. Już teraz sprawdźcie przygotowane na mecz San Marino – Andora typy bukmacherskie. Jaki pewniak na ten pojedynek?

San Marino - Andora typy bukmacherskie. Jaki pewniak?(12.10.21)
San Marino – Andora typy bukmacherskie. Jaki pewniak? (12.10.21)

To oczywiste, że dzisiaj więcej osób interesuje to, jakie zagrać na spotkanie Albania – Polska typy, aniżeli to, kto wygra spotkanie San Marino z Andorą. Pod względem bukmacherskim oba mecze mogą się jednak szczególnie od siebie nie różnić, a stara prawda głosi, że sercem grać się nie powinno. Jeżeli ktoś boi się o swój obiektywizm w przypadku najbliższego starcia Biało-Czerwonych, być może właśnie mecz outsiderów grupy I go zainteresuje.

San Marino czeka ponad 20 lat na zdobycie punktu w eliminacjach do mistrzostw świata. Wydaje się, że jeśli już z kimś ten zespół ma rywalizować, to z Andorą, chociaż z nim przegrał dwa ostatnie spotkania, nie strzelając ani jednego gola. Co więcej, San Marino ma średnią ponad 4 bramek straconych w tych eliminacjach, więc trudno oczekiwać od tego zespołu optymizmu.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Zespół gospodarzy może upatrywać swoich szans w bezbramkowym remisie, ale od 16 lat tylko trzy spotkania z udziałem San Marino kończyły się takim rezultatem i ani razu nie było to w spotkaniu eliminacyjnym do mundialu.

Mimo że Andora przez większość zespołów nie jest uznawana za jakikolwiek piłkarski postrach, sama ma powody do zadowolenia, bo być może właśnie w eliminacjach MŚ 2022 osiągnie największą zdobycz punktową w historii. Wygrana z San Marino da tej reprezentacji sześć punktów – jeszcze nigdy w walce o mundial tak nie było w przypadku tej ekipy. To niejedyny progres – Andora zajmuje obecnie 156. miejsce w rankingu FIFA, a jeszcze dziesięć lat temu notowana była poniżej 200. lokaty.

San Marino – Andora typy bukmacherskie

Podopieczni trenera Kolno Alvareza zdołali ostatnio trafić do siatki bramki reprezentacji Węgier, więc tym bardziej nie powinni mieć większego problemu, by wygrać z San Marino. Rywal z pewnością będzie starał się pokrzyżować plany, ale wydaje się, że ostatecznie to goście powinni zwyciężyć. Chociaż nie wszystko musi się to rozstrzygnąć już na początku spotkania – 6 z 8 ostatnich bramek Andory w eliminacjach padło po 60. minucie!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opisywany mecz rozpocznie się o tej samej godzinie co starcie Polski z Albanią. Warto śledzić, co będzie się tutaj działo. Niestety, usługi takie jak Fortuna TV nie pokażą tego spotkania, więc znalezienie transmisji będzie bardzo utrudnione.

Typ: 2 (kurs 1.72 na www.eFortuna.pl)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

San Marino – Andora typy bukmacherskie. Jaki pewniak? (12.10.21) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie