San Marino – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

Szukacie „pewniaków” na pierwsze czwartkowe mecze eliminacji mistrzostw europy 2024? proszę bardzo. Jednym z nich jest zakład na zwycięstwo Irlandii Północnej która w starciu z San Marino jest murowanym faworytem spotkania. Zapraszam do analizy.

Wolves - Southampton typy bukmacherskie (11 lutego, czwartek)
San Marino – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

San Marino vs Irlandia Północna. Typ i Analiza

Amatorzy z San Marino nie powinni mieć w czwartek zbyt wiele do powiedzenia. Ich dwieście jedenaste miejsce w rankingu FIFA mówi wszystko. Nic więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem jest Irlandia Północna.

Irlandczycy sklasyfikowani są na pięćdziesiątym dziewiątym miejscu w rankingu FIFA. Jak więc widać, różnica jest spora. Fakt faktem, goście nie są jakąś piłkarską potęgą w świecie futbolu, ale w przeciwieństwie do San Marino mają więcej do zaoferowania.

Przede wszystkim Irlandczycy z Północy mają zdecydowanie większy potencjał ofensywny, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pewnie wygrali cztery ostatnie mecze z San Marino zachowując przy tym czyste konto bramkowe.

W ostatnich meczach Ligi Narodów mając w grupie Grecję, Kosowo i Cypr, Irlandia Północna zajęła trzecie miejsce. Wygrała zaledwie jedno spotkanie, dwa razy zremisowała, a trzy mecze zakończyła porażką.

Natomiast Sam Marino w swojej grupie Ligi Narodów mając Estonię i Maltę przegrało wszystkie cztery mecze, mając na koniec bilans bramkowy 0-9. Jak więc widać, San Marino jest jedną z najsłabszych reprezentacji świata.

Typ: 2 -2,5 Handicap (kurs 1.70 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

San Marino – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie