San Marino – Polska – Typy bukmacherskie 5 września (niedziela)

Po czterech rozegranych meczach eliminacji MŚ 2022 podopieczni Paulo Sousy z dorobkiem siedmiu punktów zajmują drugie miejsce w grupie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po niedzielnej rywalizacji z reprezentacją San Marino będą mieli dziesięć punktów na koncie.

Typy Dnia – 5 września (niedziela)

San Marino vs Polska. Typ i Analiza

Biało-Czerwoni powinni wygrać łatwo i przyjemnie, gdyż San Marino lokuje się dopiero na 209. miejscu w rankingu FIFA. Polska natomiast sklasyfikowana jest na miejscu dwudziestym siódmym.

Eliminacje MŚ rozpoczęła od wyjazdowego remisu z Węgrami 3-3. Następnie w Warszawie zgodnie z planem pokonała Andorę 3-0, na Wembley nie zdobyła żadnych punktów, ponieważ uległa Anglii 1-2. Za to komplet punktów wywalczyła ostatnio na PGE Narodowym gdzie pewnie wygrała z Albanią 4-1.

To dobry znak przed starciem z San Marino które zajmuje ostatnio szóste miejsce w grupie. Dlaczego? ponieważ przegrało z Anglią 0-5, Węgrami 0-3, Albanią 0-2 i Andorą 0-2. Jak więc widać, reprezentacja ta nadal jest bez punktów.

Nic więc dziwnego, że gospodarze tego spotkania przez bukmacherów skazani są na wysoką porażkę, gdyż ich defensywa i ofensywa praktycznie nie istnieją. W każdych eliminacjach są typowym „dostarczycielem punktów”.

W historii bezpośrednich spotkań Polska wygrała wszystkie mecze z San Marino. Ostatni raz obie reprezentacje bezpośrednio mierzyły się w kwalifikacjach MŚ w 2013 roku. Wówczas w Polsce Biało-Czerwoni wygrali 5-0. Natomiast na wyjeździe 5-1. Szykuje się powtórka z rozrywki.

Typ: powyżej 4,5 gola

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie