SEC w Częstochowie – Typy.

Dzisiaj w Częstochowie odbędzie się pierwsza runda mistrzostw Europy. Faworytami Duńczycy którzy na codzień jeżdża  przy Olsztyńskiej w Częstochowie poniżej kilka typów.

żużel typersi

Michelsen – Dudek 1 @1,47

Rano udało się złapać powyżej 1,50. Michelsen to jeden z faworytów dziś jak i do końcowego sukcesu. Wyśmienicie startuję na torze w Częstochowie, często zdobywa pod komplet punktów. W GP jezdzi słabo jednak na swoim torze jest szybki i często bezbłedny. Dudek to porażka w tym sezonie niby coś się ruszyło ale nadal większość startów to trzecia i czwarta lokata. Myślę że dzisiaj maksymalnie może wejść do Top6, ale do Michelsena to różnica poziomów. Dwa tygodnie temu w lidze w Czestochowie Dudek pojechał słabo był w cieniu Michelsena.

Woryna Top 3 @2,50

Jest to trochę typ ryzykowny, ponieważ niemal pewniakami do finału są Madsen i Michelsen. Ja jednak stawiam na Kacpra który od dwóćh lat jest zawodnikiem Włókniarza i nie ma śladu już po kontuzji i dzisiaj będzie się liczyć może przedzieli dwóch Duńczyków? Wiadomo że do barazu jest kilku aspirujących. Ale pod nieobecnośc kontuzjowanych Kołodzieja, Kubery czy Zengoty. To najprawdopodobniej Kacper będzie najlepszym z Polaków i walczyć o jak najlepszy wynik. Na dodatek ma numer 5 który gwarantuję dwa razy z pola A

Iversen over 4,5 pkt @1,57

Iversen jest dzisiaj tylko rezerwowym ale taka linia na byłego brązowego medalistę IMŚ? To chyba jakiś żart. Numer startowy 1. Spowodowana głównie słąbymi występami w lidze. Z reguły takie niskie linie wchodzą bez problemu. Zobaczymy jak dzisiaj będzie ja próbuję.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

SEC w Częstochowie – Typy. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie