Seria A: Juventus – Genoa (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Juventusu podejmą zawodników Genoi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Seria A: Juventus - Genoa (Typ i Analiza)
Seria A: Juventus – Genoa. Typy bukmacherskie

Seria A: Juventus – Genoa. Typy bukmacherskie

Juventusowi daleko do optymalnej dyspozycji. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Salernitany. Jest to słaby zespół, więc gracze Juventusu nie mieli problemu, aby pokonać ich 2:0 i zainkasować trzy punkty.

Genoa gra jednak znacznie słabiej. Aktualnie zajmują osiemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami AC Milan. Nie mieli w tym meczu nic do powiedzenia i przegrali 0:3. Nie wygrali oni dwunastego kolejnego spotkania i wątpliwe, aby mieli przełamać się w kolejnym spotkaniu.

Turyńczycy są daleko od pierwszego miejsca, ale i tak powinni bez problemu wygrać następny mecz. Gości prezentują się bardzo słabo. Przeciwko silnym rywalom są bezzębni. Przegrali z Romą i Milanem, więc z Juventusem też nie będą mieli szans.

MeczTypKursBukmacher
Juventus – Genoa1(-1,5)1,66STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Seria A: Juventus – Genoa (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie