Serie A: Juventus – Udinese (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Juventusu podejmą zawodników Udinense. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi 20:45. Zapraszamy na analizę!

Norwich - Aston Villa typy bukmacherskie (14.12.21)
Serie A: Juventus – Udinese. Typy bukmacherskie

Serie A: Juventus – Udinese. Typy bukmacherskie

Juventus ostatnio gra lepiej i walczy o czołowe miejsca. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów i lokują się na piątek pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami AS Romy. Był to szalony mecz, z mnóstwem błędów z obu stron, który ostatecznie wygrali 4:3. Był to ich siódmy mecz z rzędu bez porażki.

Udinese nie jest silnym zespołem, ale o utrzymanie raczej nie muszą się martwić. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach dwadzieścia punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Atalanty. Zagrali nieźle w ofensywie, ale w obronie zagrali fatalnie. Atalanta ich miażdżyca ich od początku i ograła ich 6:2.

Juventus gra zdecydowanie lepiej niż kilka tygodni temu. Będą zatem zdecydowanym faworytem meczu z Udinese. Udinese strzela z kolei sporo goli i możliwe, że z Juventusem też coś strzelą. W tym meczu padnie zatem kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Juventus – Udinese+21,43Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Serie A: Juventus – Udinese (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie