Serie A: Lazio – Udinese (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Udinese. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Lazio - Udinese (Typ i Analiza)
Serie A: Lazio – Udinese. Typy bukmacherskie

Serie A: Lazio – Udinese. Typy bukmacherskie

Lazio ma ostatnio trochę słabszy czas i spadł w ligowej tabeli. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, a dwa ostatnie mecze przegrali. Ich szkoleniowiec przekonuje, że jest to kwestia mentalna.

Wyniki badań zmęczeniowych nie są niepokojące, a intensywność i natężenie meczów po prostu wypala zawodników. Dobry bilans z tym rywalem u siebie. Sarri jest szkoleniowcem, który powinien sobie z tym poradzić.

Tym bardziej że Udinese to rywal, z którym Rzymianie w zeszłym sezonie przegrali u siebie 1:3. Jednak wcześniej sześć sezonów z rzędu pokonywali ich u siebie i jest dla nich wygodny rywal.

Udinese ma słabszą kadrę i widać to po ich wynikach. Lokują się na czternastej pozycji w Serie A. W dodatku grają słabo na wyjazdach, gdzie od pięciu meczów nie potrafią odnieść zwycięstwa.

Lazio u siebie wygrało pięć z siedmiu spotkań. Drużyna Sarriego ma okazję zmazać plamę w ostatniego meczu z Napoli (0:4). Udinese to słabsza od nich drużyna i stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Udinese11,71Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Serie A: Lazio – Udinese (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie