Serie A: Salernitana – Venezia (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Salernitany podejmą zawodników Venezii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Salernitana - Venezia. Typy bukmacherskie
Serie A: Salernitana – Venezia. Typy bukmacherskie

Serie A: Salernitana – Venezia. Typy bukmacherskie

Salernitana gra ostatnio bardzo dobrze i nadal ma szanse na utrzymanie. Obecnie po trzydziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia sześć punktów. Lokują się na osiemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Atalantay. W tym meczu długo zanosiło się na sensację. Salernitana długo prowadziła. Atalanta powalczyła jednak do końca i przynajmniej doprowadziła jedynie do remisu 1:1.

Venezia gra w tym sezonie znacznie słabiej. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu czterech rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Juventusu. Rywal zagrał poniżej oczekiwań, wygraną gospodarzom dał Leonardo Bonucci, który ustrzelił dublet. Dzięki niemu Juventus pokonał Venezię 2:1.

Utrzymanie Salernitany jeszcze niedawni wydawało się to w zasadzie niemożliwe. W ostatnich czterech meczach zdobyli, aż szesnaście punktów. Z kolei Venezia, która nie zdobyła punktu w dziewięciu ostatnich meczach, więc gospodarze mają w tym meczu dużą szansę na wygraną.

MeczTypTypBukmacher
Salernitana – Venezia1(DNB)1,39STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Serie A: Salernitana – Venezia (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie