SGP Warszawa : Święto kibiców żużla

W sobotę 14 maja po 2 latach przerwy Grand Prix wraca na PGE Narodowy w Warszawie. W stolicy do tej pory triumfowało 4 żużlowców. Czy wygra ponownie ktoś nowy ? Zdecydowanym faworytem jest Bartosz Zmarzlik. Czy jednak bukmacherzy nie przesadzają z kursami na jego zwycięstwo @2? że będzie w finale 1,18 to jakiś żart. Tym bardziej że Bartosz jeszcze nigdy nie był w finale w Warszawie. Mam kilka typów na to wydarzenie:

żużel typy dnia

Madsen – Woffinden. 1 @1,70 STS

Obaj już wygrywali w Warszawie. Madsen rok temu a Tajski w 2017 i 2019r. Jednak forma na ten moment jest różna obu zawodników. Madsen gdzie jedzie zdobywa dwucufrowe wyniki. Dwa tygodnie temu w GP zajął 5 miejsce, Woffinden dopiero 14 lokata. Tak słabego występu Brytyjczyka nie pamietam. W lidze Polskiej bez błysku głównie dzięki jemu Sparta przegrywa. Co prawda zdobył ostatnio na Olimpijskim ze słabym Ostrowem 15 pkt, był w czubie wczorajszych kwalifikacji jednak myślę że z tak równym i szybkim Madsenem nie ma na dzień dzisiejszy szans. Madsen dziś walczy o podium.

Zmarzlikpozostali 2 @1,70 fortuna

Jak napisałem wyżej Zmarzlik jeszcze nie był w finale w Warszawie. Po wycofaniu zawodników z Rosji będzie faworytem w każdych zawodach. Co prawda wygrał wczoraj kwalifikacje i wybrał sobie swój ulubiony nr 5, który gwarantuję dwa razy pole A. Na torach czasowych ma to duże znaczenie przeważnie ale zawody to nie kwalifikacje. Dodatkowo będzie mu towarzyszyć jeszcze większa presja niż w Gorzowie. Oczywiście to zawodnik doświadczony, jednak widze kilku zawodników którzy mogą mu popsuć ten wieczór w Warszawie. Oczywiście jeśli nie wygra nie stanie się tragedia

Typy:

Madsen – Woffinden 1 @1,70 STS

Zmarzlik – pozostali 2 @1,70 fortuna

Vaculik – Thomsen 1 @1,75 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

SGP Warszawa : Święto kibiców żużla Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie