Temat Ligi Europy został już przez nas wyczerpany, ale to nie oznacza, że nie ma już innych ciekawych pewniaków na dziś. Sprawdźcie siatkarskie typy dnia na 19 września!

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 19 września (czwartek)

Siatkówka typy bukmacherskie

Fanów piłki nożnej od razu odsyłamy do wpisu typy na Ligę Europy, gdzie można znaleźć propozycje bukmacherskie na czwartkowe spotkania LE. W tym materiale zajmiemy się natomiast tylko i wyłącznie siatkówką i trwającymi mistrzostwami Europy. Gotowi na typy bukmacherskie z siatkówki?

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Polska byłaby faworytem niemal każdej grupy mistrzostw Europy, ale trzeba przyznać, że trafiła do grona, w którym jest naprawdę zdecydowanie najlepszą ekipą. Do tej pory tylko raz nie udało się trafić typu 3:0 w starciu Biało-Czerwonych. Liczymy, iż tym nie stanie się to po raz drugi.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ukraina należy do tych zespołów, które w „naszej” grupie wydają się być wśród tych lepszych. Dla aktualnych mistrzów świata nie powinni, mimo wszystko, stanowić wielkiego wyzwania. Tym bardziej, że przed nimi ważniejsze, trudniejsze mecze i warto jak najszybciej rozpocząć do nich przygotowania.

Polska i Czechy – dwa pewniaki na dziś!

Pod lupę wzięliśmy też inny pojedynek w grupie Polaków. Czarnogóra już sam występ na ME traktuje jako sukces, a z kolei Czesi mierzą w drugą rundę rozgrywek. Czy nasi południowi sąsiedzi wygrają w czwartek? Wydaje się, że tak.

Stawiamy na to, iż Czechy wygrają pierwszego seta. Granie na wynik 3:0 jest dość ryzykowne, bo w meczach słabszych ekip potrafią dziać się mało przewidywane scenariusze.

Mimo wszystko, to Czesi są faworytem pojedynku z Czarnogórą i na początku meczu powinno to spokojnie udowodnić.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Ukraina 3:0 1.49 ETOTO
Czechy - Czarnogóra 1 set - 1 1.50 BETFAN

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus