Skoki drużynowe w Bischofshofen

Dzisiaj od godziny 16 rozpocznie się konkurs w Austriackim Bischofshofen, faworytami wydają się gospodarze którzy wystawili czwórke która bardzo daleko skacze w każdych zawodach na tej skoczni. Obstawiam ze wygraja z Niemcami 1,33 Totalbet.

Austriacy wystawiając czwórkę Hoerl Huber Aschenwald, Fettner stają się faworytami. Jak mocna to ekipa widać że do drużyny nie załapał się ich wieloletni lider Stefan Kraft. Wszyscy łącznie z doświadczonym Fettnerem co konkurs są blisko 10tki, Huber wygrywał Hoerl i Aschenwald ocierali się o podium. Fettner często ma problemy z lądowaniem ale jego odległości są bardzo dalekie. 1,80 tylko mozna lapac na zwycięstwo Austriaków co jest rzadkością w kokursie drużynowym. Jednak tego nie polecam ponieważ jeszcze są Norwegowie co mogą się postawić. Przeliczyłem wszystkie konkursy na tej skoczni to Austriacy w każdym z nich by wygrali.

Niemcy natomiast mają dwóch liderów Geigera i Eisenbichlera, jednak nawet im pojedyńcze skoki nie wychodzą. NP Eisenbichler wczoraj nie wszedł do drugiej seri, geiger był dopiero 8. Skład uzupełniają Schmid i Weelinger ale obaj są zawodnikami bardzo często trzeciej dziesiątki. Wiadomo to tylko skoki ale na podbicie kuponu typ w sam raz.

Lindvik najlepszy Norweg 1,80 fortuna

To będzie raczej pojedynek Lindvika z Granerudem obaj wczoraj zdominowali konkurs, nie sądze aby Tande czy Forfang skakali tak daleko nawet przy pelnej mobilizacji jak to czesto bywa w druzynie. Lindvikowi ta skocznia niesamowiscie pasuję, jest w znakomitej dyspozycji bardzo mocno deptał po piętach Kobayashiemu w turnieju, jest to typ trochę ryzykowny ale kurs zachęca.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skoki drużynowe w Bischofshofen Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie