Skoki drużynowe w Bischofshofen

Dzisiaj od godziny 16 rozpocznie się konkurs w Austriackim Bischofshofen, faworytami wydają się gospodarze którzy wystawili czwórke która bardzo daleko skacze w każdych zawodach na tej skoczni. Obstawiam ze wygraja z Niemcami 1,33 Totalbet.

Skoki drużynowe w Bischofshofen

Austriacy wystawiając czwórkę Hoerl Huber Aschenwald, Fettner stają się faworytami. Jak mocna to ekipa widać że do drużyny nie załapał się ich wieloletni lider Stefan Kraft. Wszyscy łącznie z doświadczonym Fettnerem co konkurs są blisko 10tki, Huber wygrywał Hoerl i Aschenwald ocierali się o podium. Fettner często ma problemy z lądowaniem ale jego odległości są bardzo dalekie. 1,80 tylko mozna lapac na zwycięstwo Austriaków co jest rzadkością w kokursie drużynowym. Jednak tego nie polecam ponieważ jeszcze są Norwegowie co mogą się postawić. Przeliczyłem wszystkie konkursy na tej skoczni to Austriacy w każdym z nich by wygrali.

Niemcy natomiast mają dwóch liderów Geigera i Eisenbichlera, jednak nawet im pojedyńcze skoki nie wychodzą. NP Eisenbichler wczoraj nie wszedł do drugiej seri, geiger był dopiero 8. Skład uzupełniają Schmid i Weelinger ale obaj są zawodnikami bardzo często trzeciej dziesiątki. Wiadomo to tylko skoki ale na podbicie kuponu typ w sam raz.

Lindvik najlepszy Norweg 1,80 fortuna

To będzie raczej pojedynek Lindvika z Granerudem obaj wczoraj zdominowali konkurs, nie sądze aby Tande czy Forfang skakali tak daleko nawet przy pelnej mobilizacji jak to czesto bywa w druzynie. Lindvikowi ta skocznia niesamowiscie pasuję, jest w znakomitej dyspozycji bardzo mocno deptał po piętach Kobayashiemu w turnieju, jest to typ trochę ryzykowny ale kurs zachęca.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skoki drużynowe w Bischofshofen Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie