Skoki w Bischofshofen ( Typy)

Tym razem ponownie skoki na Austriackiej skoczni gdzie kilka dni temu zakończyliśmy turniej 4 skoczni. To już trzecie zawody w raptem 4 dni, jeszcze jutro bedziemy mieć drużynówkę, pora na typy. W oko wpadł zakład że żaden Polak nie będzie w Top 10 @1,40 STS

Skoki w Bischofshofen ( Typy)

Po wycofaniu z PŚ Kamila Stocha, główne oczy kibiców będą zwrócone na Piotra Zyłę i Dawida Kubackiego, jednak mój zakład dotyczy wszystkich Polaków. Jednak reszty nie biorę pod uwagę w żadnym wypadku że moga włączyć się do 10tki choćby mieli gigantyczny wiatr pod narty. Trzeba się skupić na Zyle i Kubackim. Piotr skacze najlepiej z Polaków jednak na skoczni w Bischofshofen jakiś super wyników nie miał, oczywiście zdarzyły skoki ponad 130 metrowe, jednak nigdy nie zdarzyły się dwa bardzo dalekie skoki pod rząd które dałyby wysokie miejsce, w zawodach zajął odpiednio 18 i 13 miejsce.

Kubacki cały czas szuka formy, już irytują mnie te jego tłumaczenia po każdym skoku. Na tej skoczni udały mu się Kwalifikacje do czwartkowego konkursu wtedy skoczył 134,5 co dało mu 10 miejsce i to był jego najlepszy skok na tej skoczni.

Polacy musieliby mieć bardzo dużo szcześcia aby którys z Naszych znalazł sie w Top 10 dzisiejszego konkursu. Oczywiście kurs nie jest wysoki ale wydaję mi się ze stosunkowo pewny. Polacy od razu nie poprawią swoich skoków potrzebują spokojnego treningu.

Typy

’Polak w Top 10 – Nie @1,40 STS

Lindvik – Huber 1 @1,40 STS

Aschenwald – Zyla 1 1,40 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skoki w Bischofshofen ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie