Skoki wracają do Wisły – drużynówka

Dzisiaj najlepsi skoczkowie świata zainaugurują kolejny sezon. Pierwsze zawody odbędą się w Polsce na skoczni Adama Małysza w Wiśle bez udziału publiczności. Najpierw odbędzie się konkurs drużynowy, z tych zawodów wybrałem pojedynek Niemców z Norwegami. Obstawiam że górą będą podopieczni Stefana Horngachera Kurs 1,55 w fortuna. Pierwsza seria rozpocznie się od 16:00

Niemieccy zawodnicy wystąpią w składzie ( Schmid, Paschke, Geiger, Eisenbichler) wydaję się że jest to najmocniejszy skład Naszych zachodnich sąsiadów. Bardzo dobrze radzili sobie w wczorajszych treningach i kwalifikacjach. Jeżeli zliczyć punkty z kwalifikacji Niemcy zajęli drugie miejsce z notą 469,8 tuż za Nasza reprezentacją. Liderem trenera Horngachera jest Eisenbichler, zajął w treningach odpowiednio 2 i 1 miejsce .W kwalifikacjach był 3. Dzisiaj ponownie będzie bardzo mocny. Świetny jest również Geiger 9 i 2 miejsce w treningu. W kwalifikacjach 5 miejsce. Mając takich liderów mogą jutro poważnie myśleć nawet o zwycięstwie. Gdzie kurs wynosi +/- @3,00. Skład uzupełniają młodzi perspektywiczni zawodnicy Schmid i Paschke, ich skoki nie są jeszcze równe ale obaj skakali W Wiśle pod 130 m. Więc jeśli jutro się odpowiednio zmobilizują, mogą dużo radości dostarczyć swoim fanom.

Norwegowie natomiast przyjechali  do Wisły bez jednego ze swoich liderów Johana Andre Forfanga. Ich skład na dzisiejsze zawody wygląda następująco: Johansson, Lundvik,Tande , Granerud. Mam co do nich mieszane uczucia, wczoraj skakali w kratkę a żeby osiągnąć sukces w konkursie drużynowym trzeba równych dalekich skoków. W pierwszym treningu ( kolejność wg zawodników wymienionych) 44,8,7,11. W drugim (6,13,34,3) Kwalifikacje: (30,39,24,7) Jak widać po wynikach jedynym pewnym punktem tej drużyny jest Granerud. Reszta zawodników miewa większe lub mniejsze wpadki, co dobrze nie świadczą o tej drużynie. Norwegowie stracili w kwalifikacjach ponad 36 pkt do Niemców. Dziś może tak nie zawalą konkursu, ale nadal uważam, że mają bardzo nikłe szansę w pojedynku z Niemcami.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Typ Niemcy – Norwegia 1 @1,55 fortuna.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie