Skra – GKS zapowiedz i typy do pierwszego meczu 12 kolejki Plusligi.

PGE Skra Bełchatów w 12 kolejce Plusligi podejmuje we własnej hali ekipę GKS Katowice. Typuję w tym pojedynku under 178,5 pkt @1,51 fortuna. Transmisja oczywiście w Polsat Sport.

typy dnia siatkówka

Jest to ostatnie spotkanie rozgrywane w tym roku we własnej hali.  Bełchatowianie zostali zatrzymani w poniedziałek przez Zawiercie 3-2 porazka jednak wstydu nie przynosi był to mecz o ogromnych emocjach. Mimo porażki Skra nadal jest w czubie tabeli 5 miejsce ( 7 zwycięstw i 4 porażki) Zwycięstwo z GKS jest konieczne aby utrzymać się w grze  owysokie miejsce i dobre humory przed startem pucharu Polski. Ten under punktowy może wejśc przy 4 setach, myslę że są duże szansę. W świetnej formie jest Atanasijević który poraz kolejny zdobywa ponad 20 pkt mimo fatalnego 1 seta.

Mimo że to PGE Skra wydaje się być faworytem, nie mogą  zlekceważyć rywali. Liga jest wyrównana mimo że GKS wygrał w tym roku tylko raz na wyjezdzie, na dodatek mają tylko 4 dni na przygotowanie po morderczym spotkaniu w Zawierciu.

GKS pokazał że jest wstanie napsuć sporo krwi nawet najlepszym, tydzień temu byli bliscy pokonania Ekipy Projektu Warszawa ostatecznie ulegając 2-3 na swoim parkiecie. Katowiczanie są dopiero na 11 pozycji ( 4 zwycięstwa i 7 porażek) nic nie wskazuję aby po tej kolejce mieli awansować. Oczywiście nie położą się na boisku, moim zdaniem stać ich na wygranie jednego seta, szczególnie że w świetnej formie jest Jakub Jarosz który potrafi zdobywać wiele oczek. Wtóruję mu Thomas Rousseaux. Tylko czy ta dwójka jest wstanie zagrać na takim poziomie aby bardzo mocno powalczyć z naszpikowaną gwiazdami Skrą. Typuję 3-0, jednak strata seta również jest mozliwa. Jutro może dodam zakład na zawodnika.

Typy :

Under 178,5 pkt @1,51 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skra – GKS zapowiedz i typy do pierwszego meczu 12 kolejki Plusligi. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie